مدیرکل ورزش و جوانان استان اردبیل گفت: خانه جودو در شهرستان‌های استان اردبیل احداث می‌شود.

 

باشگاه ورزشی

 

سجاد انوشیروانی در دیدار با  رئیس فدراسیون جودو کشور اظهار داشت: با توجه به اینکه علاقمندان به رشته ورزشی جودو در شهرستان‌ها نیز بسیار زیاد است در حال رایزنی هستیم خانه جودو در شهرستان‌های پارس‌آباد و مشگین‌شهر احداث کنیم.

وی با بیان اینکه برنامه داریم تا سال ۱۴۰۰ یا ۱۴۰۱ در لیگ جودو با نام هیئت جودو اردبیل شرکت کنیم، افزود: جودو جزو معدود رشته‌هایی است که اتحاد بین اعضای آن وجود دارد و همین همدلی می‌تواند نتایج مثبتی را به بار بیاورد و امیدواریم با همکاری فدراسیون بتوانیم جودو را در استان اردبیل پویاتر کنیم.

مدیرکل ورزش و جوانان استان اردبیل بیان کرد: با توجه به  پتانسیل بالای جودو در استان اردبیل و افزایش ۳ برابری تعداد ورزشکاران سازمان یافته استان در چند سال گذشته از مسئولین می‌خواهیم جودو استان را هرچه بیشتر مورد حمایت قرار دهند.

انوشیروانی با بیان اینکه ساخت خانه جودو نیاز به امکانات زیادی ندارد و با انداختن یک قطعه تاتامی در یک سالن ۱۰۰ یا ۱۵۰ متری می‌توان خانه تخصصی جودو راه اندازی کرد، افزود: تا آخر سال جاری، یک قطعه تاتامی به هیئت جودو استان اردبیل اهدا خواهیم کرد.

وی افزود: با توجه به اینکه در نظر داریم در بخش استعدادیابی، مربی‌گری و داوری از تمامی ظرفیت‌های این رشته ورزشی  استفاده کنیم، امیدواریم  پیشکسوتان و ورزشکاران یاری‌گر این رشته ورزشی بوده و برای توسعه و رشد آن هیئت ورزشی را حمایت کنند.

  پرینت

https://shahrkhan.ir/48054