• شناسه خبر : 48129
  • تاریخ انتشار : 28 بهمن 1399 - 11:28

دکتر قلابی که از بیمارانش اخاذی و کلاهبرداری می کرد در عملیات پلیسی دستگیر شد.

حوادث

مرد فریبکار در نقش پزشک در شیراز به سراغ معتادان می رفت و دست به اخاذی و کلاهبرداری می زد.

سرهنگ “سیدابوالفضل مسعودی” فرمانده انتظامی “آباده”گفت: ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر “آباده” با اقدامات فنی و تخصصی مطلع شدند فردی با معرفی خود به عنوان دکتر، بدون داشتن هیچگونه تخصص و یا مجوزی در سطح شهرستان، اعتماد معتادان را جلب کرده و سپس با اخاذی و دریافت مبالغ زیاد، به ظاهر اقدام به درمان آنان می‌کند که بررسی موضوع در دستور کار خود قرار دادند.

وی افزود: با توجه به تهدید جدی علیه بهداشت شهروندان، معتادین و همچنین دخالت متهم در امورات پزشکی، ماموران با اقدامات فنی و پلیسی موفق به شناسایی و دستگیری دکتر قلابی شدند.

فرمانده انتظامی “آباده” با بیان اینکه متهم به بزه انتسابی خود مبنی بر اخاذی یک میلیارد ریالی از ۱۵ نفر شهروند معتاد اقرار کرد، عنوان داشت: در بازرسی از مخفیگاه وی، یک هزار و ۵۰۰ بسته انواع قرص‌های روان گردان، کدئین و مرفین دار، ۲ دستگاه فشار خون، انواع تجهیزات حجامت و تزریقات، سوزن و نخ‌های مخصوص جراحی کشف شد.

این مقام انتظامی با بیان اینکه ارزش داروهای کشف شده برابر نظر کارشناسان، ۱۰۰ میلیون ریال برآورد شده است، گفت: متهم پس از سیر مراحل قانونی، روانه زندان شد.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

up