• شناسه خبر : 48232
  • تاریخ انتشار : 29 بهمن 1399 - 10:43

رئیس پلیس فتا استان اردبیل گفت: فروشنده مکمل‌های غیرمجاز ورزشی در فضای مجازی اردبیل دستگیر شد.

 

قرص دارو

 

سرهنگ علی قهرمان طالع در جمع خبرنگاران اظهار داشت: با بررسی ‌های صورت گرفته و ردیابی ‌های اطلاعاتی و بکارگیری شگردهای پلیسی شهروند پارس ‌آبادی که اقدام به تبلیغ و فروش دارو و مکمل ‌های غیرمجاز از طریق فضای مجازی می ‌کرد توسط پلیس فتا استان شناسایی و دستگیر شد.

وی با بیان اینکه با هماهنگی مرجع قضایی و همکاری احدی از کارشناسان معاونت غذا و دارو در یک عملیات غافلگیرانه متهم دستگیر و مکمل ‌های ورزشی غیرمجاز به همراه تجهیزات و ادله دیجیتال جرم کشف و ضبط شد، افزود: پرونده قضایی این فروشنده غیر مجاز تشکیل و در اختیار مقامات قضایی قرار گرفت.

رئیس پلیس فتا استان اردبیل همچنین با بیان اینکه باشگاه‌ های استان اردبیل به هیچ عنوان مجاز به تبلیغ، فروش و تجویز مکملهای ورزشی اعم از مجاز و غیرمجاز نیستند، گفت: بسیاری از این مکمل ‌های ورزشی فاقد هرگونه استاندارد بوده و اغلب تقلبی هستند و با فروشندگان و عرضه ‌کنندگان چنین مواردی برخورد قانونی به عمل خواهد آمد.

قهرمان ‌طالع تصریح کرد: هم ‌وطنان عزیز به‌ هیچ ‌وجه به تبلیغات و قیمت ‌هایی که از طرف دلالان و سودجویان در صفحات مجازی منتشر می ‌شود توجه نکنند و کاربران فضای مجازی در صورت مشاهده صفحات تبلیغ و فروش داروهای غیرمجاز در اینترنت آن را از طریق سایت پلیس فتا به آدرس www.cyberpolice.ir گزارش کنند.

وی افزود: پلیس فتا در راستای وظایف ذاتی خود با اقدامات مجرمانه در این فضا، براساس قانون جرائم رایانه ‌ای رفتار خواهد کرد.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

up