• شناسه خبر : 48234
  • تاریخ انتشار : 29 بهمن 1399 - 10:17

مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان اردبیل گفت: ثبت نام فعالان گردشگری و صنایع دستی برای دریافت تسهیلات کرونا در اردبیل تمدید شد.

نادر فلاحی

 

 

نادر فلاحی اظهار داشت: مهلت ثبت نام متقاضیان دریافت تسهیلات کرونا در بخش گردشگری و صنایع دستی تا ۱۵ اسفندماه تمدید شد که باید متقاضیان تا پیش از موعد مقرر نسبت به ثبت‌نام و تکمیل مدارک اقدام کنند.

وی افزود: مهلت زمانی ثبت‌نام متقاضیان دریافت تسهیلات مشاغل خانگی و کسب و کار‌های آسیب‌دیده از بیماری کرونا با ابلاغ معاون اقتصادی رئیس جمهور به استانداران تمدید شد تا فعالان در بخش‌های تعیین شده نسبت به ثبت‌نام اقدام کنند.

مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان اردبیل بیان کرد: علاوه بر چند حوزه مشخص که در نامه ابلاغ عنوان شده، در حوزه‌های گردشگری و صنایع‌دستی نیز متقاضیان می‌توانند با ثبت‌نام برای دریافت این تسهیلات، از آن بهره‌مند شوند که انتظار می‌رود فعالان این حوزه‌ها در سطح استان به این مهم توجه داشته باشند.

فلاحی تصریح کرد: با توجه به متضرر شدن صنعت گردشگری بیش از سایر حوزه‌ها از شیوع ویروس کرونا و نیز فعالیت‌ها در بخش صنایع‌دستی، این تسهیلات برای جبران بخشی از خسارات وارده به این حوزه‌ها در نظر گرفته شده است.

وی خواستار ثبت‌نام فعالان در حوزه‌های صنایع‌دستی و گردشگری استان برای بهره‌مند از این تسهیلات شد و گفت: امیدواریم با ارائه این تسهیلات به فعالان در دو حوزه، بتوانیم بخشی از ضرر و زیان‌ها را جبران کنیم.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

up