• شناسه خبر : 48235
  • تاریخ انتشار : 29 بهمن 1399 - 10:32

دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان اردبیل گفت: مسائل فرهنگی و اخلاقی ریشه تمامی مشکلات جامعه است.

 

 

 

سید عبدالله طباطبائی در نشست هم اندیشی با خیرین و مدیران مؤسسات خیریه اظهار داشت: مسائل فرهنگی و اخلاقی ریشه تمامی مشکلات جامعه است و عزیزانی که در این حیطه فعالیت دارند از بخشنده ‌ترین فعالین جامعه هستند و لطف بزرگی به جامعه می رسانند زیرا این صفات از الطاف الهی می ‌باشد.

وی ضمن تاکید بر لزوم تشکیل دبیرخانه برای پیگیری مسائل و مشکلات مؤسسات خیریه افزود: رسیدگی به نیازمندان یکی از ارزش ‌های اجتماعی، دینی و شرعی است که مدیران مؤسسات خیریه با ایجاد ارتباطی سالم بین نیازمندان و خیرین این ارزش ‌ها را گسترش می ‌دهند.

دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان اردبیل با بیان اینکه پیشنهاد می ‌کنیم این جلسات منظم به صورت دوره‌ ای با حضور مسئولین ارشد استان برگزار و برای پیگیری مصوبات این جلسات دبیرخانه فعالی نیز ایجاد شود، گفت: خوشبختانه همراهی دستگاه اجرایی و قضائی در استان اردبیل به نحو مطلوبی اتفاق افتاده است که نتیجه این همراهی را در اجرا و پیگیری بسیاری از مسائل استان اردبیل در بخش ‌های مختلف قابل مشاهده است.

طباطبایی همچنین با اشاره به سیاست ‌های کاهش جمعیت کیفری زندانیان بیان کرد: بسیاری از انسان ‌های ماهر به خاطر شرایط بد جامعه در زندان به سر می‌برند که با آموزش مهارت توانستند فرش ‌های نفیس و صنایع دستی با ارزش تولید کنند که با وجود چنین مهارت ‌های می ‌توان اردبیل را به عنوان قطب تولید فرش در کشور معرفی کرد.

در پایان جلسه مدیر کل امور اجتماعی استانداری به برخی مسائل و مشکلات موجود و دغده‌ های خیرین پرداخت و همچنین برخی از مسئولین موسسات خیریه به بیان مطالب خود پرداختند.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

up