• شناسه خبر : 48263
  • تاریخ انتشار : 29 بهمن 1399 - 11:32

مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان اردبیل گفت: گلزار شهدای شهری و روستایی اردبیل از سال آینده ساماندهی می‌شود.

عطر افشانی مزار

 

یاسر شاهی در نشست با فرماندار شهرستان خلخال ساماندهی گلزار شهدا در سطح استان را از برنامه ‌های مهم برشمرد و اظهار داشت: گلزار شهدای شهری و روستایی اردبیل از سال آینده با همکاری استانداری ساماندهی می ‌شود.

وی با بیان اینکه مزار شهدا از قداست خاصی برخوردار است و باید از این قداست پاسداری کرد، افزود: بیش از ۳ هزار شهید در گلزار شهدای مناطق نخلف استان اردبیل وجود دارد که تاکنون ۵۰۴ گلزار شهدای استان ساماندهی شده و در مناطق روستایی استان اردبیل نیز تاکنون ۲۶۱ تک گلزار ساماندهی نشده است.

مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان اردبیل ضمن بیان اینکه امنیت و آرامش کشور و اقتدار نظام اسلامی مرهون جان فشانی ایثارگران و شهدا گرانقدر است، گفت: تا پایان دولت دوازدهم زمینه تامین زمین و احداث مسکن برای خانواده‌ های شهدا و ایثارگران در اردبیل فراهم می ‌شود.

شاهی تصریح کرد: گلزارهای شهدا یک پایگاه معنوی و گنجینه ارزشمند برای نسل آتی است و بنیاد شهید و امور ایثارگران آماده هر نوع همکاری با مجموعه شهرداری است تا بتوانیم در ارتباط با ساماندهی گلزار شهدا اقدامات مناسبی انجام داده و در این زمینه به تمامی اهداف خود جامه عمل بپوشانیم.

فرماندار خلخال نیز در این نشست افزود: امیدواریم با هماهنگی شهرداری ‌ها ، دهیاری ‌ها و سایر دستگاه‌ های اجرایی و با تامین اعتبار طرح ساماندهی گلزار های شهدا در خلخال و روستاهای این شهرستان تکمیل شود.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

up