• شناسه خبر : 48327
  • تاریخ انتشار : 30 بهمن 1399 - 10:15

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان اردبیل از تبدیل بیش از ۲ هزار استفاده‌ کننده غیرمجاز برق به انشعاب دائم در سطح استان خبر داد.

حسین قدیمی

 

حسین قدیمی استفاده کنندگان غیر مجاز برق در سطح استان را ۳۵ هزار عنوان کرد و اظهار داشت: ۲ هزار و ۴۰۰ استفاده‌ کننده غیرمجاز برق به انشعاب دائم تبدیل شده ‌اند.

وی با اشاره به برگزاری چهارمین اقدام فراگیر تعدیل روشنایی معابر و مقابله با استخراج کنندگان رمز ارز های غیرمجاز همزمان با سراسر کشور و در سطح استان اردبیل افزود: چهارمین اقدام فراگیر با هدف تعدیل و تنظیم روشنایی معابر و مقابله با استفاده کنند گان رمز ارز های غیرمجاز ،همزمان با سراسر کشور طی امروز و فردا در سطح استان اردبیل در حال برگزاری است.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان اردبیل با بیان اینکه ۱۲۳ نفر شامل ۲۰ اکیپ جهت تعدیل و تنظیم روشنایی معابر و ۲۰ اکیپ چهت مقابله با استخراج کنندگان رمز ارزها در این مانور حضور دارند، اظهار داشت: کاهش توان و انرژی مصرفی روشنایی معابر، کاهش انرژی تلف شده ناشی از برق های غیرمجاز ،اصلاح و استاندارد سازی ولتاژ مشترکان و افزایش ایمنی پایه های فلزی معابر ،از دیگر اهداف این مانور دو روزه می باشد.

قدیمی از تعدیل ۱۸ هزار دستگاه چراغ معابر در سطح استان و با صرفه جویی ۳٫۵ مگاواتی در مصرف برق، از ابتدای سالجاری تا به امروز خبر داد و افزود: طی امروز و فردا ،در شهر نیر تعدیل دائم روشنایی معابر صورت خواهد گرفت و ۱۳۹ دستگاه لامپ ۲۵۰ وات تبدیل به لامپ های ۱۰۰ وات با همان کیفیت قبلی خواهند شد.

وی به جمع آوری دستگاههای غیرمجاز استخراج رمز ارز طی این مانور دو روزه تاکید کرد و افزود: هزار و ۳۰ دستگاه استخراج کننده غیر مجاز رمز ارز از ۳۹ مرکز ، از ابتدای سالجاری تا به امروز در سطح استان جمع آوری شده و در این مانور نیز ، مراکز غیرمجاز استخراج رمز ارز کشف شده با همکاری نیروهای انتظامی جمع آوری خواهند شد.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان اردبیل در ادامه دیگر اقدامات انجام شده در این مانور را منظم و یکنواخت نمودن روشنایی معابر و رفع نقاط مخاطره آمیز پایه های فلزی معابر عنوان کرد.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

up