• شناسه خبر : 48533
  • تاریخ انتشار : 03 اسفند 1399 - 01:04

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان اردبیل گفت: در حال حاضر تمامی راه‌های مواصلاتی استان باز است و تردد در تمامی محورها جریان دارد.

برف جاده

کلیم‌الله وثوقی صبح امروز در بازدید از محورهای مواصلاتی استان در جمع خبرنگاران در اردبیل اظهار داشت: در حال حاضر بارش برف در استان اردبیل آغاز شده و راهداران از لحظات اول در حال برفروبی و نمک‌پاشی جاده‌ها هستند.

وی بیان کرد: در حال حاضر تمامی راه‌های مواصلاتی استان باز است و تردد در تمامی محورها جریان دارد و با وضعیت موجود شاهد بارش باران در شهرستان‌های شمالی و بارش برف در بقیه محورهای مواصلاتی باشیم که در این راستا ۸۰ اکیپ راهداری از همان دقایق نخست شروع بارش‌ها نسبت به برف روبی جاده‌ها اقدام می‌کنند.

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان اردبیل ادامه داد: ۴۲۰ نیروی راهداری با ۲۳۰ دستگاه ماشین‌آلات در راهدارخانه‌های استان مستقر هستند و به مردم خدمت‌رسانی می‌کنند که تلاش‌های آنان شایسته تقدیر و قدردانی است لذا در این زمینه رانندگان باید لغزندگی و خیس بودن جاده‌ها را نیز مد نظر قرار دهند.

وثوقی تصریح کرد: نیاز است تا رانندگان با به همراه داشتن سیستم‌های گرمایشی اقدام به سفر کنند و حتماً زنجیرچرخ به همراه داشته باشند و برای اطلاع‌رسانی از آخرین وضعیت جاده‌ها با سامانه ارتباطی ۱۴۱ تماس بگیرند تا بتوانند بهترین مسیر را برای سفر انتخاب کنند.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

up