• شناسه خبر : 48537
  • تاریخ انتشار : 03 اسفند 1399 - 01:36

طبق تحلیل و بررسی‌های به عمل آمده در طول هفته گذشته با افزایش آمار قابل توجه بستری‌های کرونایی در استان مواجه هستیم که این موضوع نشان از تداوم مسئله عادی‌انگاری در استان دارد.

پی سی آر کرونا

طبق تحلیل و بررسی‌های به عمل آمده در طول هفته گذشته با افزایش آمار قابل توجه بستری‌های کرونایی در استان مواجه هستیم که این موضوع نشان از تداوم مسئله عادی‌انگاری در استان دارد و این موضوع با نزدیک شدن به ایام تعطیلات عید نوروز پررنگ‌تر می‌شود.

طی شبانه‌روز گذشته ۲۲ بیمار جدید مبتلا به کرونا در مراکز درمانی استان اردبیل بستری شدند که ۱۶ نفر از اردبیل، ۳ نفر از پارس‌آباد، یک نفر از مشگین‌شهر و ۲ نفر از خلخال هستند و همچنین ۱۸ بیمار مبتلا به کرونا نیز با بهبودی نسبی از بیمارستان‌های استان اردبیل مرخص شدند.

در حال حاضر شمار کل بیماران بستری مبتلا به کرونا در استان اردبیل ۱۶۹ نفر است که از این تعداد ۵۰ بیمار بدحال در بخش ICU تحت مراقبت ویژه قرار دارند و هم‌اکنون شهرستان‌های اردبیل، مشگین‌شهر، پارس‌آباد و خلخال در وضعیت زرد خطر متوسط و شهرستان‌های بیله‌سوار، نیر، کوثر، گرمی، نمین، سرعین و اصلاندوز در وضعیت آبی کم‌خطر قرار دارند.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

up