• شناسه خبر : 48541
  • تاریخ انتشار : 03 اسفند 1399 - 02:27

رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان اردبیل گفت: ویروس کرونای جهش‌یافته انگلیسی هنوز وارد اردبیل نشده و در این زمینه نیاز است از برگزاری اجتماعات غیرضروری جلوگیری شود.

بیمار کرونا

شهرام حبیب‌زاده ظهر امروز در جمع خبرنگاران در اردبیل اظهار داشت: تشدید رعایت پروتکل‌های بهداشتی از سوی مردم و کسبه بیش از هر مسئله دیگری در حال حاضر حائز اهمیت است و از طرفی دیگر موضع نگران‌کننده‌تر درگیری شیوع کرونای انگلیسی در بین تمامی سنین و به خصوص سنین پایین است.

وی بیان کرد: انتظار ما از خانواده‌ها این است که حساسیت همه‌جانبه‌ای در رعایت پروتکل‌های بهداشتی و فاصله‌گذاری اجتماعی داشته باشند و از برگزاری اجتماعات غیرضروری جلوگیری کنند و با تشدید رعایت پروتکل‌های بهداشتی از ابتلا به این ویروس جلوگیری کنند که این موضوع بسیار حائز اهمیت است.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان اردبیل گفت: ویروس کرونای جهش‌یافته انگلیسی هنوز وارد اردبیل نشده و در این زمینه نیاز است از برگزاری اجتماعات غیرضروری جلوگیری شود چرا که شیوع این بیماری در برخی استان‌های کشور مشاهده شده و نیاز است حساسیت‌ها نسبت به جلوگیری از شیوع این ویروس افزایش یابد.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

up