• شناسه خبر : 48608
  • تاریخ انتشار : 04 اسفند 1399 - 02:01

اعضای کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان اردبیل در مهرواره کشوری”ستاره‌های بی‌نشان” در راستای تجلیل از خدمات مدافعان سلامت درخشیدند.

دانش آموز مدرسه

مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان اردبیل روز دوشنبه گفت: کانون کشور در راستای قدردانی از زحمات مدافعان سلامت در ایام کرونایی حاضر، مهرواره هنری و ادبی “ستاره‌های بی‌نشان” را در قالب آثار نقاشی ، عکس ، شعر و داستانک برگزار کرد.

زعفر احدزاده افزود: مشارکت اعضای کانون استان نیز همراه با کودکان و نوجوانان سایر استان‌های کشور برای قدردانی از زحمت‌های کادر درمان در این مهرواره کشوری همراه با موفقیت در گروه‌های سنی مختلف بود.

وی ادامه داد: در بخش هنری این مهرواره و رشته نقاشی در گروه سنی ۱۲+ آرمیتا شجاع‌وند از این استان شایسته تقدیر اول و در گروه سنی ۱۵+ هم حسن محمدی از اردبیل برگزیده اول شد.

او اظهارکرد: در حوزه ادبی و بخش داستانک نیز در گروه سنی ۱۲+ یسنا نظمی برگزیده سوم و در همین گروه سنی کوثر حسین‌زاده شایسته تقدیر اول شدند و در بخش شعر و گروه سنی نونگاه فاطمه حسین‌پور برگزیده اول و در همین گروه سنی سوگند حسینی شایسته تقدیر اول معرفی شدند.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

up