• شناسه خبر : 48650
  • تاریخ انتشار : 05 اسفند 1399 - 02:53

معاون راهداری اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان اردبیل گفت: ۵۳۶ مورد تجاوز به حریم راه و ساخت و سازغیرمجاز شناسایی، توقف و قلع و قمع شد.

کارگرساختمان

علی صبحی پیش از ظهر امروز در بازدید از محورهای مواصلاتی شهرستان انگوت اظهار داشت: ۵۳۶ مورد تجاوز به حریم راه و ساخت و سازغیرمجاز شناسائی، توقف و قلع و قمع شد که از این میزان ۲۵۳ مورد ساخت و سازغیرمجاز شناسائی، به ۲۳۹ مورد توقف و اخطار ساخت صادر و ۴۴ مورد دیگر نیز با هماهنگی و اخذ دستور قضائی در ۱۱ ماه گذشته قلع و قمع شده است.

وی افزود: در مدت یاد شده ۴۵۵ مورد تابلوی تبلیغاتی غیرمجاز در حریم قانونی راه توسط گشت های راهداری شناسائی، برخورد و قلع و قمع شد.

معاون راهداری اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان اردبیل حفاظت و صیانت از راه و حریم آن را خط قرمز راهداری دانست و بر برخورد قاطع با متخلفان تاکید کرد.

صبحی تجدید خط کشی هزار کیلومتر از محورهای مواصلاتی، ۲۶ هزارو ۹۳۰ کیلومتر رفع افتادگی شانه راه و تسطیح حریم ،تهیه نصب و اصلاح ۲ هزار و ۷۰۰ مترمربع تابلوهای اطلاعاتی، تهیه و نصب ۷ هزار و ۶۰۰ عدد تابلوهای الزامی راه‌ها، نصب ۲ هزار و ۵۰۰ متر حفاظ در پرتگاه‌ها، آبروها و رفوژمیانی، مونتاژ و اصلاح ۶ هزار و ۸۰۰ عدد تابلوی انتظامی و هم چنین اجرای ۲۶ هزارو ۹۰۰ متر طول شیار لرزاننده عرضی و طولی را از دیگر اقدامات راهداران در ۱۱ ماه گذشته عنوان کرددیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

up