• شناسه خبر : 48702
  • تاریخ انتشار : 06 اسفند 1399 - 02:53

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان اردبیل گفت: از ابتدای امسال تاکنون از حضور ۸۵ واحد تولیدی در نمایشگاه‌های داخلی و خارجی حمایت مالی شده است که این بازدیدها نقش بسزایی در افزایش تولید واحدهای صنعتی دارد.

شهرک صنعتی

محمد اهلی صبح امروز در نشست شورای معاونان در اردبیل اظهار داشت: حمایت همه‌ جانبه از واحدهای تولیدی از جمله اهداف تشکیل شرکت شهرک‌های صنعتی است که در این راستا تلاش می‌شود تا با ارائه بسته‌های حمایتی، میزان دانش و تولید واحدهای صنعتی افزایش یابد.

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان اردبیل افزود: حمایت از حضور واحدهای صنعتی در نمایشگاه‌های داخلی و خارجی یکی از این نوع حمایت بوده که بدین منظور از ابتدای امسال تاکنون از حضور ۸۵ واحد تولیدی در نمایشگاه‌های داخلی و خارجی حمایت مالی شده است.

اهلی ادامه داد: از این بین تعداد ۱۲ نفر از مدیران واحدهای تولیدی در ۳ نمایشگاه خارج از کشور حضور داشته‌اند که این موضوع در کسب دانش روز و افزایش ارتباطات کاری و فروش محصولات بسیار کارگشا بوده است.

وی افزود: در این نوع حمایت بخشی از هزینه‌های اجاره غرفه، بازدید از نمایشگاه‌های اختصاصی، تخصصی، توانمندی، اکسپو، نمایشگاه فروش و همچنین کمک هزینه‌های اعزام هیئت‌های تجاری به خارج از کشور به صورت یارانه‌ای و بلاعوض به واحدهای تولیدی پرداخت می‌شود.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

up