استاندار اردبیل گفت: اجرای طرح مهارت‌آموزی افراد بی‌سواد در حوزه‌های اجتماعی در دستور کار است و در این زمینه هدف ما آموزش مهارت‌های زندگی و حرکت حرفه‌ای برای تقویت نهاد خانواده‌ها و حل مشکلات اقتصادی است.

اکبر بهنام جو

اکبر بهنامجو استاندار اردبیل ظهر امروز در این جلسه اظهار داشت: مدیریت‌های لازم در راستای جلوگیری از شیوع کرونا و کاهش التهابات اقتصادی عملکرد بهتری نسبت به سایر کشورها داشته است و با توجه به درگیری آموزش و پرورش به حوزه کرونا پیگیری‌های لازم توسط آموزش و پرورش در فضای مجازی و شبکه شاد پیگیری شده است.

وی بیان کرد: خوشبختانه اقدامات مؤثری در کنترل و مدیریت بیماری کرونا انجام شده و انتظار می‌رود با آغاز واکسیناسیون عمومی بتوانیم این اپیدمی را کنترل کرده و جامعه را از بیماری و دغدغه‌های بیماری سال آینده بزداییم که در این زمینه ترمیم آسیب‌های روحی و روانی خانواد‌ه‌ها در کنار آسیب‌های اقتصادی و مالی اولویت اساسی است.

استاندار اردبیل ادامه داد: در حال حاضر روند توسعه زیرساخت‌های شبکه شاد تقویت‌سازی شده و همکاری‌های خوبی برای ایجاد زیرساخت‌های مورد نیاز در حال انجام است که امیدواریم با رفع کمبود فضاهای آموزشی حرکتی مناسب در توسعه فضاهای آموزشی در استان انجام یابد.

بهنامجو ادامه داد: ۵۰ تا ۱۰۰ میلیارد تومان برای تکمیل پروژه‌های نیمه‌تمام آموزشی در دستور کار است و تکمیل نمازخانه‌های مدارس استان اولویت اساسی است که در کاهش آسیب‌های اجتماعی بسیار حائز اهمیت و اساسی است و نباید از اهداف و رویکردهای آن غافل بمانیم.

وی اظهار کرد: اجرای طرح مهارت‌آموزی افراد بی‌سواد در حوزه‌های اجتماعی در دستور کار است و در این زمینه هدف ما آموزش مهارت‌های زندگی و حرکت حرفه‌ای برای تقویت نهاد خانواده‌ها و حل مشکلات اقتصادی است که به همین منظور تاکنون اقدامات قابل توجهی انجام یافته است.

  پرینت

https://shahrkhan.ir/48710