مدیرکل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس استان اردبیل نیز در این آیین با اشاره به آغاز عملیات احداث 20 واحد آموزشی در نقاط مختلف استان توسط خیرین مدرسه‌ساز در سال جاری گفت: هم‌ اکنون 48 پروژه مدرسه‌سازی خیریه در این استان در دست احداث است.

دانش آموز مدرسه

مدیرکل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس استان اردبیل نیز در این آیین با اشاره به آغاز عملیات احداث ۲۰ واحد آموزشی در نقاط مختلف استان توسط خیرین مدرسه‌ساز در سال جاری گفت: هم‌ اکنون ۴۸ پروژه مدرسه‌سازی خیریه در این استان در دست احداث است.

دولت لطفی افزود: برای تکمیل این پروژه‌ها امسال نیمی از هزینه ساخت توسط دولت تامین شده و در این زمینه، ۲۰۰ میلیارد ریال اعتبار اختصاص یافته و با این اعتبار، پروژه‌های نیمه‌تمام مدرسه‌سازی در حال تکمیل است.

وی از برچیده شدن تمامی بخاری‌های نفتی از مدارس استان اردبیل در سال گذشته و نیز برچیده شدن بخاری‌های گازسوز از مدارس استان در سال جاری خبر داد و گفت: امسال برای نوسازی و تجهیز مدارس استان به سامانه‌های جدید گرمایشی، ۱۷۵ میلیارد ریال اعتبار اختصاص یافته است.

مدیرکل کل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس استان اردبیل با اشاره به اجرای ۱۹۳ پروژه مختلف فضای تعلیم و تربیت در استان در سال جاری گفت: تعداد زیادی از این طرح‌ها در سال آینده تکمیل شده و به بهره‌برداری می‌رسد.

  پرینت

https://shahrkhan.ir/48718