استاندار اردبیل گفت: مجهزترین سایت تیراندازی کشور در سرعین راه‌اندازی می‌شود.

اکبر بهنام جو

اکبر بهنام‌جو در بازدید از نمایشگاه بین‌المللی گردشگری و صنایع‌دستی و غرفه استان اردبیل اظهار داشت: غرفه استان اردبیل به یقین یکی از بهترین غرفه‌های این نمایشگاه است و خوشبختانه در طراحی غرفه عکس جاذبه‌ها و توانمندی‌های گردشگری تمام شهرستان‌های استان به خوبی به نمایش درآمده است.

وی با اشاره به جلب توجه بازدیدکنندگان از نمایشگاه توسط غرفه استان بیان کرد: جای خوشحالی است که غرفه اردبیل به اذعان دیگر استان‌ها و بازدیدکنندگان به شایستگی در این نمایشگاه حاضر شده و قابلیت‌ها و جاذبه‌های خود را به نمایش گذاشته است.

استاندار اردبیل افزود: در این نمایشگاه متولیان امر در اداره‌کل میراث‌فرهنگی استان اردبیل ظرفیت‌ها و قابلیت‌های استان اردبیل را با کمترین هزینه توانسته‌اند معرفی کنند و محتوای غرفه به صورت حرفه‌ای چیدمان شده است.

بهنام‌جو عنوان کرد: حضور موفق استان اردبیل در این نمایشگاه نشان می‌دهد که اردبیل به‌عنوان قطب جدید گردشگری کشور، آماده پذیرش گردشگران داخلی و خارجی در پساکرونا خواهد بود.

وی ادامه داد: تجربه دو دوره حضور قدرتمند و موفق در نمایشگاه‌های گردشگری سال‌های گذشته برکات بسیار خوبی برای گردشگری استان داشته و پای گردشگران و سرمایه‌گذاران داخلی و خارجی را به حوزه گردشگری استان باز کرده که با توجه به تخصصی بودن نمایشگاه برکات این دوره بیشتر از سال‌های گذشته خواهد بود.

استاندار اردبیل از برپایی نمایشگاه مشابه در فرودگاه اردبیل برای معرفی جاذبه‌های استان به گردشگران ورودی به منطقه خبر داد و گفت: با توجه به مشارکت مناسب فعالان بخش خصوصی حوزه گردشگری و اداره‌کل میراث‌فرهنگی، اقدامات در این بخش به شکلی امیدوارانه دنبال می‌شود و روزهای خوبی در انتظار گردشگری استان است.

  پرینت

https://shahrkhan.ir/48771