• شناسه خبر : 48789
  • تاریخ انتشار : 09 اسفند 1399 - 12:10

رئیس کل دادگستری استان اردبیل نسبت به اجرای قانون حدنگار جهت اخذ سند اموال بیت المال تأکید ویژه کرد.

ناصر عتباتی

قاضی‌ ناصر عتباتی پیش از ظهر امروز در جمع مدیران کل و مسئولان امور حقوقی دستگاه‌های اجرایی عضو شورای حفظ حقوق بیت‌المال در محل سالن شهید رجایی استانداری اردبیل اظهار داشت: در زمینه دفاع از حقوق بیت‌المال، باید با غیرت و تعصب و عرق سازمانی وارد شوید.

وی افزود: نیاز است تا نسبت به لزوم اتخاذ رویکرد صیانتی و حفاطتی در پرونده‌های بیت‌المال و تقویت نگاه پیشگیرانه اقدامات لازم و اساسی مبنای کار باشد و در این زمینه از هیچ تلاشی دریغ نشود که دستگاه قضایی استان در این راستا اهتمام جدی و ویژه‌ای دارد و امیدواریم این مسئله مورد توجه واقع شود.

رئیس کل دادگستری استان اردبیل نسبت به اختصاص شعب ویژه در حوزه‌های قضایی جهت رسیدگی به پرونده های مربوط به حقوق بیت المال، ادارات و ارگان‌های دولتی خبر داد و بیان کرد: در این زمینه نیز تمهیدات لازم به کار گرفته شده و برنامه‌ریزی‌های لازم برای خدمات‌رسانی بهتر مبنای کار است.

عتباتی از لزوم نشست‌های مرتب و منظم و تعامل سازنده مسئولین امور حقوقی با مسئولین قضایی در استان و شهرستان‌ها خبر داد و نسبت به اجرای قانون حدنگار جهت اخذ سند برای اموال بیت المال تأکید ویژه کرد و از مسئولان خواست در این زمینه برنامه‌های خود را تقویت کنند.

وی اظهار کرد: امیدواریم با تلاش‌های مجدانه و نیز اقدامات لازم و اساسی در این زمینه به تمامی اهداف خود جامه عمل پوشانده و مشکلات و موانع را برطرف‌سازی کنیم، چرا که هم‌اکنون یکی از اهداف اصلی و مهم ما عدالت‌محوری در جامعه است که باید به آن عمل شود.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

up