• شناسه خبر : 48886
  • تاریخ انتشار : 10 اسفند 1399 - 01:49

فرمانده سپاه حضرت عباس(ع) استان اردبیل گفت: شهدای شمال‌غرب کشور در مقابله با گروهک‌های ضدانقلاب مجاهدت‌های خاموشی داشتند.

یادواره شهدا

سردار پاسدار جلیل بابازاده‌قانع صبح امروز در دیدار با خانواده‌های معظم شهدای شمال‌غرب کشور اظهار داشت:  فراموشی یاد و نام شهدای والامقام هدف اصلی دشمنان است و در این زمینه همگان رسالتی خطیر و حساس بر عهده دارند تا بتوانند به اهداف شوم خود دست یابند.

وی شهدای شمال‌غرب کشور را جزو مظلوم‌ترین شهدا عنوان کرد و بیان کرد: نباید به هیچ عنوان اجازه داد تا دشمنان به اهداف شوم خود در کمرنگ کردن یاد و خاطره شهدای والامقام دست یابند چرا که ما هر چه داریم مدیون خون پاک شهدای والامقاییم و ایثارگری‌ها و رشادت‌های رزمندگان نباید هیچ‌گاه فراموش شود.

فرمانده سپاه حضرت عباس(ع) استان اردبیل گفت: فداکاری و حماسه‌های شهدای هشت سال دفاع مقدس یک اقدام فراموش‌نشدنی است که در سایه فداکاری‌های شهدای والامقام در مقابله با رژیم بعثی عراق توانستیم به این پیروزی افتخارآفرین دست یابیم و دشمنان را دست از پا کوتاه‌تر برگردانیم.

بابازاده ادامه داد: شهدای شمال‌غرب کشور در مقابله با گروهک‌های ضدانقلاب مجاهدت‌های خاموشی داشتند و برای دفاع از کیان و مناطق کشورمان جان خود را فدا کرده‌اند که تعدادشان نیز بی‌شمار است که باید قدردان زحمات و تلاش‌های این شهدای والامقام بود و یاد و خاطرات این شهدا را هیچ گاه فراموش و کمرنگ نکرد.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

up