• شناسه خبر : 48920
  • تاریخ انتشار : 10 اسفند 1399 - 11:04

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان اردبیل گفت: ۱۱۸ هزار مشترک در قالب طرح امید مشمول تخفیف صددرصدی بهای برق در اردبیل شدند.

حسین قدیمی

 

حسین قدیمی اظهار داشت: ۱۱۸ هزار مشترک استان اردبیل مشمول تخفیف ۱۰۰ درصدی برق در قالب طرح برق امید از اول آبان ماه سال جاری تا به امروز شدند.

وی با اشاره به اینکه از این تعداد ۴۵ هزار مشترک روستایی و ۷۳ هزار مشترک شهری مشمول تخفیف بودند، افزود: هدف طرح برق امید اصلاح الگوی مصرف مشترکان خانگی با بهره گیری از سازوکارهای تشویقی و بازدارنده است و مشترکان به سه دسته کم‌ مصرف، خوش مصرف و پرمصرف تقسیم می شوند.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان اردبیل بیان کرد: برای هر دسته متناسب با منطقه ی جغرافیایی ،الگوی مصرف برق تعیین می شود و مشترکان به تناسب مشارکت در این طرح از مزایای تشویقی شامل تخفیف تا ۱۰۰ در صد تعرفه برق بهره مند می ‌شوند.

قدیمی هم چنین از راه اندازی قبض برق دیجیتال در اپلیکیشن برق من خبر داد و افزود: در قبض دیجیتال علاوه بر مشاهده مبلغ قبض، تحلیل جایگاه مصرف برق مشترک نسبت به بقیه شهروندان، مشخصات کامل و تصویر چهره و زمان مراجعه بعدی مامور قرائت قابل مشاهده است.

وی تصریح کرد: اینکه مشترک مشمول طرح برق امید می شود یا چقدر فاصله دارد و چگونه و با چه راهکارهایی می تواند مبلغ قبض برق را صفر کند، از دیگر اطلاعاتی است که قبض دیجیتال در اختیار مشترکان برق قرار می ‌دهد.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

up