• شناسه خبر : 48990
  • تاریخ انتشار : 11 اسفند 1399 - 02:37

معاون امور عمرانی استاندار اردبیل گفت: در حال حاضر ۴۰۰پروژه غیرفعال و نیمه‌تمام عمرانی در استان اردبیل داریم که باید در راستای تعیین تکلیف وضعیت این واحدها تصمیمات اساسی اتخاذ شود.

پروژه مسکن

فرزاد قلندری ظهر امروز در جلسه شورای فنی استان اردبیل اظهار داشت: در حال حاضر ۴۰۰ پروژه غیرفعال و نیمه‌تمام عمرانی در استان اردبیل داریم که باید در راستای تعیین تکلیف وضعیت این واحدها تصمیمات اساسی اتخاذ شود تا بتوانیم مشکلات موجود در این زمینه را برطرف‌سازی کنیم.

وی بیان کرد: امیدواری برای تکمیل پروژه‌ها و نیز تحقق اهداف مورد نظر برای تکمیل و بهره‌برداری پروژه‌ها اولویت اساسی است که در این زمینه ضروری است با اولویت‌بندی برای تکمیل و بهره‌برداری از پروژه‌ها گام‌های اساسی و هدفمند برداشته شده است که امیدواریم مورد توجه واقع شود.

معاون امور عمرانی استاندار اردبیل ادامه داد: با توجه به شروع برخی پروژه‌های جدید انتظار می‌رود شرایط به وضعیتی برسد که انباشت پروژه‌های ناقص را شاهد نباشیم و این موضوع که برخی پروژه‌ها بعد از گذشت ۸ سال هنوز آماده بهره‌برداری نیست قابل تأمل است و منطقی به نظر نمی‌رسد.

قلندری ادامه داد: نظارت بر روند اجرایی و عملیاتی کردن پروژه‌ها برای تحقق اهداف مورد نظر نسبت به تکمیل و اجرای پروژه‌ها اولویت اساسی است و در این زمینه به دنبال رفع اشکالات و ایرادات هستیم تا بتوانیم هر چه سریع‌تر وضعیت پروژه‌های نیمه‌تمام را مشخص کنیم.

معاون امور عمرانی استاندار اردبیل افزود: اقدامات کارشناسانه در ازای برخی پروژه‌ها مورد بی‌توجهی قرار گرفته و به همین منظور نیاز است نسبت به نظارت بر قیمت‌ها و نیز اتخاذ تصمیمات اساسی در این زمینه اقدامات لازم انجام یابد تا بتوانیم با رفع مشکلات موجود به اهداف خود دست یابیم.



دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

up