• شناسه خبر : 49018
  • تاریخ انتشار : 12 اسفند 1399 - 02:57

نماینده مردم گرمی در مجلس گفت: در لایحه بودجه ۱۴۰۰ افزایش ۵ درصدی جرائم رانندگی در سال آینده مورد توجه قرار گرفته که بدون شک افزایش جرائم بازدارندگی را خواهد داشت.

پلیس راهنمایی رانندگی

ولی اسماعیلی اظهار داشت: افزایش جرائم رانندگی در کاهش تخلفات و سوانح رانندگی موثر است و در این زمینه در کشورهای توسعه یافته تنبیهات مالی برای کاهش تصادفات رانندگی بیشتر از ما مورد توجه قرار می‌گیرد.

وی بیان کرد: در لایحه بودجه ۱۴۰۰ افزایش ۵ درصدی جرائم رانندگی در سال آینده مورد توجه قرار گرفته که بدون شک افزایش جرائم بازدارندگی را خواهد داشت البته در لایحه دولت نرخ جرائم رانندگی ۲ درصد تعیین شده بود که مجلس آن را به ۵ درصد افزایش داد.

نائب رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس ادامه داد:  پلیس نقش غیرقابل انکاری در کاهش تصادفات دارد و در این زمینه تاکنون شاهد کاهش تخلفات با تلاش‌های‌انجام یافته هستیم که امیدواریم اقدامات انجام یافته در کاهش تصادفات و نیز دستیابی به اهداف مورد نظر موفق عمل کند.

اسماعیلی ادامه داد: تمام سعی و تلاش ما بر این است که نسبت به تحقق اهداف مورد نظر موفق عمل کرده و مشکلات موجود در این زمینه را برطرف کنیم و برای بررسی وضعیت موجود آن طور که باید اقدام کرده و مشکلات موجود در این زمینه را برطرف‌سازی کنیم که این مسئله به نوبه خود بسیار حائز اهمیت است.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

up