• شناسه خبر : 49069
  • تاریخ انتشار : 13 اسفند 1399 - 01:44

رییس شورای شهر اردبیل گفت: ما از صاحب‌نظران، فعالان حوزه شهری، نهادها و تشکل‌های مردم نهاد و بزرگان شهر دعوت‌ می‌کنیم تا شورای شهر را در تصویب نهایی بودجه ۱۴۰۰ یاری کنند.

جواد انصاری

جواد انصاری در گفتگو با شهرخوان اظهار کرد: با توجه به اینکه بودجه ۱۴۰۰ در هفته‌های گذشته تقدیم شورای شهر شده و این برنامه سالانه در کمیسیون برنامه و بودجه در حال رسیدگی است، انتظار می‌رود با ارائه پیشنهادات وانتقادات در بودجه سال آینده از نظرات و دیدگاه‌های کارشناسان و متخصصان در حوزه‌های مختلف استفاده کنیم.

وی خاطرنشان کرد: بودجه سال آینده در ابعاد مختلف و در قالب برنامه‌های فرهنگی، عمرانی، خدماتی و سایر حوزه‌های شهری در حال رسیدگی است که بهره‌گیری از این تجارب و دیدگاه‌های علمی و تخصصی می‌تواند ما را در رسیدن به اهداف توسعه پایدار شهری کمک کند.

رئیس شورای شهر اردبیل بیان کرد: در راستای تصمیم‌گیری کارشناسی و همچنین تقسیم و توزیع عادلانه و متوازن بودجه شهرداری دعوت می‌کنیم تا صاحب‌نظران و کارشناسان حوزه‌های مختلف با نظرات و دیدگاه‌های خود پارلمان محلی را در تصویب نهایی بودجه سال آینده کمک و یاری کنند.

انصاری ادامه داد: علاقمندان می‌توانند نظرات و دیدگاه‌های خود را به دبیرخانه ارائه کرده و یا در سایت شورا ثبت کنند تا ما از آنها در تصویب جامع بودجه سال آینده استفاده کنیم.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

up