• شناسه خبر : 49082
  • تاریخ انتشار : 13 اسفند 1399 - 01:20

دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان اردبیل گفت: با همکاری سازمان اطلاعات سپاه استان و اداره اطلاعات استان و نهادهای نظامی و امنیتی در دو ماه گذشته ۱۰۵ تن آرد قاچاق کشف شده است.

نانوایی

سیدعبدالله طباطبایی پیش از ظهر امروز در جمع خبرنگاران اظهار داشت: با همکاری سازمان اطلاعات سپاه استان و اداره اطلاعات استان و نهادهای نظامی و امنیتی در دو ماه گذشته ۱۰۵ تن آرد قاچاق کشف شده و از عرضه خارج از شبکه آن جلوگیری به عمل آمده است.

وی بیان کرد: صیانت از حقوق عامه مردم خط قرمز ما است و در این زمینه تاکنون اقدامات قابل توجهی انجام یافته و با ورود جدی به مسئله آرد و نان از قاچاق این محصول جلوگیری به عمل آمده است که این اقدامات با جدیت و اهتمام ویژه ادامه خواهد داشت و با متخلفان برخورد جدی و قانونی خواهیم داشت.

دادستان عمومی و انقلاب استان اردبیل بیان کرد: در عملیات شب گذشته نیز محموله ۱۰ تنی آرد قاچاق کشف و ضبط شد و در این خصوص دو نفر دستگیر شدند که درصدد هستیم با این اقدام از اقدام سودجویانه برخی متخلفان جلوگیری کرده و آنان را به سزای اعمالشان برسانیم.

طباطبایی ادامه داد: همکاری با دستگاه‌ها و نهادهای امنیتی در اطلاع‌رسانی اخبار اولویت اساسی است و درصدد هستیم در امر مبارزه با فساد ورودی جدی داشته باشیم و با برهم‌زنندگان و مخلان اقتصادی بدون هیچ اغماض و چشم‌پوشی برخورد کنیم چرا که این افراد بدون هیچ منطقی دست به بیت‌المال دراز می‌کنند.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

up