• شناسه خبر : 49138
  • تاریخ انتشار : 14 اسفند 1399 - 02:56

معاون وزیر و رئیس سازمان آموزش و پرورش استثنایی گفت: با بهره‌گیری از ظرفیت تمامی دستگاه‌های اجرایی، سازمان‌های مردم نهاد، بخش دولتی و عمومی و خیران و بنیادهای خیریه تمامی تجهیزات هوشمند دانش‌آموزان نیازمند را تأمین می‌کنیم.

معلم مدرسه

سید جواد حسینی پیش از ظهر امروز در مراسم امضای تفاهم‌نامه تأمین ۲۷ هزار تبلت برای دانش‌آموزان کم‌برخوردار استان اردبیل اظهار داشت: در راستای تأمین ۲۷ هزار وسیله هوشمند آموزشی برای دانش‌آموزان کم‌برخوردار استان اقدامات و تمهیدات لازم انجام یافته و در این زمینه تفاهم‌نامه‌ای با استانداری اردبیل منعقد شده است.

وی بیان کرد:‌در قالب اجرای این طرح درصدد هستیم از ظرفیت تمامی دستگاه‌های اجرایی، سازمان‌های مردم نهاد، بخش دولتی و عمومی و خیران و بنیادهای خیریه استفاده کرده و برای رفع مشکلات موجود اقدامات لازم را انجام دهیم و به تمامی اهداف خود در این زمینه دست یابیم و تمامی تجهیزات هوشمند دانش‌آموزان نیازمند را تأمین منیم.

معاون وزیر و رئیس سازمان آموزش و پرورش استثنایی گفت: شیوه اصلی در ارائه آموزش استفاده از روش‌های عادلانه و باکیفیت برای تمامی دانش‌آموزان است که در این زمینه به دنبال فراهم‌سازی شرایط کرونا با آموزش‌های مجازی و شبکه شاد هستیم تا مشکلی از این بابت باقی نماند.

حسینی ادامه داد: طرح هدایت را با هدف تأمین تجهیزات هوشمند آموزشی مبنای کار قرار داده‌ایم و در این زمینه با همکاری آموزش و پرورش به دنبال تحقق اهداف مورد نظر هستیم که این موضوع به عنوان اولویت اساسی و مهم مطرح است و درصدد هستیم از تمامی ظرفیت‌های موجود بهره‌گیری کنیم.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

up