• شناسه خبر : 49235
  • تاریخ انتشار : 15 اسفند 1399 - 01:58

شهرداری اردبیل گفت: ۵۱ میلیارد تومان در مسیر توسعه فضای سبز هزینه شده که این رقم با رشد ۶۱ درصدی در سال آینده به ۸۴ میلیارد تومان خواهد رسید.

فضای سبز

به گزارش شهرخوان، حمید لطف اللهیان در آیین افتتاح پروژه‌های توسعه فضای سبز در پارک بانوان اردبیل اظهار کرد: امسال شهرداری اردبیل ۵۱ میلیارد تومان در مسیر توسعه فضای سبز هزینه کرده که این رقم با رشد ۶۱ درصدی در سال آینده به ۸۴ میلیارد تومان خواهد رسید.

شهردار اردبیل افزود: در دو سال اخیر اقدامات مناسب در اجرای طرح‌های این حوزه انجام شده به گونه‌ای که در مناطق مختلف شهر کاشت درخت، درختچه و گل‌های زینتی در معرض دید عموم قرار گرفته است.

لطف‌اللهیان اضافه کرد: همه این اقدامات محصول برنامه‌ریزی مدون و اصولی در شهر اردبیل بوده که نتایج آن را در توسعه فضای سبز در مناطق مختلف به عینه شاهد هستیم.

وی بیان کرد: در سال آینده برنامه‌ریزی مناسبی انجام شده تا کاشت سه میلیون بوته گل فصلی و ۳۰۰ هزار درختچه در شهر اردبیل به انجام برسد.

لطف‌اللهیان سختی کار را با توجه به شرایط اقتصادی شهرداری یادآور شد و ادامه داد: هر چند در کسب منابع و درآمدها مشکلاتی وجود دارد اما شهرداری با مدیریت درست منابع سعی می‌کند تا طرح‌های توسعه فضای سبز را به عنوان اولویت به انجام برساند.

حمید لطف اللهیاندیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

up