• شناسه خبر : 49266
  • تاریخ انتشار : 16 اسفند 1399 - 01:50

نماینده مردم شهرستان‌های پارس‌آباد، بیله‌سوار و اصلاندوز در مجلس گفت: برنامه‌ریزی در راستای حل مشکلات حوزه سرمایه‌گذاران بخش صنعت نمایشگاهی اولویت اساسی است که در این زمینه حمایت‌های همه‌جانبه‌ای مبنای کار است.

نمایشگاه عکس

عباس جهانگیرزاده اظهار داشت: برگزاری نمایشگاه‌های داخلی و خارجی برای معرفی تولیدات داخلی، خدمات کالا و محصول و بازاریابی و حمایت همه‌جانبه مجلس و دولت از این صنعت یک اولویت اساسی و مهم است که در این زمینه برنامه‌ریزی‌های لازم برای حل مشکلات مورد نظر در دستور کار است.

وی بیان کد: برنامه‌ریزی‌های لازم در راستای ارتقای توسعه برنامه‌های صنعت نمایشگاه با بازار سرمایه نیز با هدف تحقق اهداف مورد نظر است که در این زمینه مجلس و دولت از انجمن‌ها و بخش‌های خصوصی ذی‌ربط حمایت‌های همه‌جانبه‌ای دارد و برای رفع مشکلات موجود اقدامات مناسبی را انجام خواهد داد.

نماینده مردم شهرستان‌های پارس‌آباد،  بیله‌سوار و اصلاندوز در مجلس گفت: رفع موانع سرمایه‌گذاران  برای اجرایی کردن مصوبات و همکاری با دولت و مسئولان مربوطه برای بهبود وضعیت اقتصادی و حل مشکلات مربوطه موتور محرکه بازار سرمایه، تولید و بازار مصرف است که در این زمینه نقش صنعت نمایشگاه مورد توجه واقع شود.

جهانگیرزاده ادامه داد: برنامه‌ریزی در راستای حل مشکلات حوزه سرمایه‌گذاران بخش صنعت نمایشگاهی اولویت اساسی است که در این زمینه حمایت‌های همه‌جانبه‌ای مبنای کار است که درصدد هستیم با اقدامات لازم و اساسی در راستای تحقق اهداف مورد نظر موفق عمل کنیم.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

up