• شناسه خبر : 49322
  • تاریخ انتشار : 17 اسفند 1399 - 01:53

طبق بررسی‌های به عمل آمده در هفته گذشته چهار روز آمار فوتی‌های کرونایی در استان اردبیل به صفر رسید که در مقایسه با ماه‌های اخیر نشانه خوبی را تداعی می‌کند البته این وضعیت طبق هشدار و تأکید مسئولان و کادر درمانی و پزشکان شکننده است.

آزمایش ویروس کرونا

طبق بررسی‌ها و تحلیل‌های به عمل آمده در هفته گذشته چهار روز آمار فوتی‌های کرونایی در استان اردبیل به صفر رسید که در مقایسه با ماه‌های اخیر نشانه خوبی را تداعی می‌کند البته این وضعیت طبق هشدار و تأکید مسئولان و کادر درمانی و پزشکان کاملاً شکننده بوده و رسیدن به یک وضعیت پایدار و با ثبات نیازمند همکاری همه‌جانبه مسئولان و مردم است.

این در حالی است که طبق آمار به دست آمده در یک هفته گذشته تعداد بهبودیافتگان استان اردبیل از ۱۸۷ به ۲۲۱ مورد افزایش داشته و تعداد بستری‌ها نیز از ۱۹۳ مورد به ۱۹۹ مورد رسیده است که خوشبختانه تعداد بهبودیافتگان نسبت به بستری‌شدگان بهتر است و امیدواریم این روند همچنان ادامه یابد و با رعایت پروتکل‌های بهداشتی این در تعداد بستری‌ها نیز شاهد کاهش قابل توجهی باشیم.

اجرای سه مرحله واکسیناسیون کرونا نیز طبق تحلیل به عمل آمده در کاهش آمار کرونایی استان بی‌تأثیر نبوده و خوشبختانه در یک ماه اخیر توانسته‌ایم وضعیت شهرستان‌های آبی را با ثبات نگهداریم و شهرستان‌های زرد نیز به همین منوال باقی بماند.

در حال حاضر در ۲۴ ساعت گذشته یک نفر از اهالی استان اردبیل به دلیل ابتلا به کرونا جان خود را از دست داده و ۳۱ مبتلای جدید نیز بستری شده است.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

up