• شناسه خبر : 49372
  • تاریخ انتشار : 18 اسفند 1399 - 10:14

سرهنگ محمود خلجی معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان مرکزی، از قتل دختر ۱۵ ساله توسط مادر عصبانی در شهرستان خمین خبر داد.

قتل

ناطقان: معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان مرکزی گفت: یک زن که در حین جر و بحث با دختر ۱۵ ساله‌اش در شهرستان خمین به علت عصبانیت شدید با جسم سخت بر سر فرزندش ضربه زده و باعث مرگ او شده بود، در محل وقوع قتل دستگیر شد.

سرهنگ «محمود خلجی» افزود:‌ بامداد روز شانزدهم اسفندماه جاری گزارشی از مصدومیت فردی به علت درگیری خانوادگی در یکی از محله های شهرستان خمین به مرکز فوریت های پلیس ۱۱۰ اعلام شد.

وی اضافه کرد : با حضور تیم انتظامی در محل مشخص شد که دختری ۱۵ ساله از ناحیه سر دچار مصدومیت شدید شده که بلافاصله از سوی تیم اورژانس به بیمارستان منتقل شد،اما بعد از ساعتی به علت شدت جراحات وارده جان خود را از دست داد.

این مقام انتظامی اضافه کرد:‌ در بازجویی های انجام شده از مادر این دختر نوجوان مشخص شد که به علت موضوعی آنها با یکدیگر شروع به جر و بحث می کنند و مادر خانواده به دلیل عصبانیت با مجسمه برنجی که در کنار دستش قرار داشته به سر فرزندش ضربه ای وارد کرده و باعث مصدومیت و مرگ او می شود.

سرهنگ خلجی خاطر نشان کرد:‌ در این خصوص پرونده ای تشکیل و در حال سیر مراحل قانونی است.

منبع:سلام نودیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

up