• شناسه خبر : 49461
  • تاریخ انتشار : 20 اسفند 1399 - 02:56

رئیس تبلیغات اسلامی شهرستان گرمی، گفت: طرح امام محله، ظرفیت ایجاد تحول اجتماعی، محرومیت زدائی و آبادانی را دارد.

فقر

حجت‌الاسلام حمید بهاری، قبل از ظهر چهارشنبه در سخنانی در مراسم تجلیل از خانواده‌های امامان محله که در سالن اجتماعات اداره تبلیغات اسلامی این شهرستان برگزار شده بود، اظهار کرد: طرح تحول اجتماعی مسجد از ابتکارات خلاقانه مدیریت جدید سازمان تبلیغات اسلامی بوده و بنا دارد با محور قرار دادن امام محله، کارآیی مساجد را مثل زمان صدر اسلام محقق سازد.

وی افزود: مساجد همواره در طول تاریخ، مرکز ثقل حرکت‌های انقلابی، تربیتی، اجتماعی، و جذب جوانان بوده و با قرار گرفتن امام محله در آن، هویت تاریخی مساجد احیا گردیده و به مثابه پناهگاه مردم و پایگاه حل مسائل علمی، فرهنگی و معنوی عمل خواهد نمود.

رئیس اداره تبلیغات اسلامی گرمی تصریح کرد: برای اقبال آحاد جامعه و تحقق امامت در بین مردم، تلاش مضاعفی را انجام و شرایط امامت را در خود ایجاد کنیم تا مردم ما را مورد وثوق و ملجاء بدانند.

وی در ادامه خاطر نشان کرد: اگر امامان جماعت محلات بتوانند امور خود را با توکل بر خدا، مشارکت طبقات اجتماعی و بدون وابستگی به دستگاه‌های دولتی انجام دهند و به صورت مردمی فعالیت‌های خود را ادامه دهند، قطعاً در انجام مأموریت خطیر خود که همان تبلیغ اسلام ناب محمدی است، موفق خواهند شد.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

up