• شناسه خبر : 49537
  • تاریخ انتشار : 23 اسفند 1399 - 02:39

مدیرکل ارشاد استان اردبیل گفت: در راستای ترویج آموزه‌های قرآنی و دینی باید تمام مسئولان و مردم تلاش خود را به‌کار گیرند و این مهم را به یک فرهنگ نهادینه تبدیل کنند.

قرآن

عبدالله بحرالعلومی  در آیین تجلیل از حافظان و قاریان قرآن در اردبیل اظهار داشت: در راستای ترویج آموزه‌های قرآنی و دینی باید تمام مسئولان و مردم تلاش خود را به‌کار گیرند و این مهم را به یک فرهنگ نهادینه تبدیل کنند چرا که حافظان قرآن کریم که نقش اساسی در این زمینه دارند در روز قیامت نیز شفاعت خواهند گرفت.

وی بیان کرد: اگر بخواهیم از آسیب‌های اجتماعی مصون بمانیم باید فرهنگ قرآنی را بیش از هر مسئله دیگری مورد توجه قرار دهیم و در این زمینه تمام تلاش خود را به‌کار گیریم چرا که جلوگیری از کمرنگ شدن آموزه‌های قرآنی به دستیابی به معنویت جامعه می‌تواند کمک شایانی داشته باشد.

مدیرکل ارشاد استان اردبیل گفت: در این مبحث اهمیت به ترویج این فرهنگ در بین دانش‌آموزان و نسل جوان هم اشاره کرد که نقش اساسی در این زمینه دارند و نیاز است با همکاری و مشارکت آن‌ها در راستای تقویت آموزه‌های قرآنی در بین کودکان و نوجوانان جامه عمل بپوشانیم.

بحرالعلومی ادامه داد: باید از ظرفیت‌های موجود برای تربیت صحیح نسل جوان استفاده شود و اجازه ندهیم دشمنان برای رسیدن به اهداف خود دست به هر کار نادرست و مسیر اشتباه بزنند و جامعه را به سوی فساد و مسیر اشتباه پیش ببرند.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

up