• شناسه خبر : 49539
  • تاریخ انتشار : 23 اسفند 1399 - 02:05

استاندار اردبیل نیز با بیان این که مقابله با آسیب‌های اجتماعی یک اولویت اساسی و مهم است اظهار داشت: برای تربیت صحیح باید از بروز آسیب‌های اجتماعی جلوگیری شود و در این زمینه آموزه‌های قرآنی باید بیش از پیش در جامعه ترویج داده شود.

اکبر بهنام جو

اکبر بهنامجو استاندار اردبیل نیز با بیان این که مقابله با آسیب‌های اجتماعی یک اولویت اساسی و مهم است اظهار داشت: برای تربیت صحیح باید از بروز آسیب‌های اجتماعی جلوگیری شود و در این زمینه آموزه‌های قرآنی باید بیش از پیش در جامعه ترویج داده شود.

وی بیان کرد: ۲۲۰ هزار دانش‌آموز در استان اردبیل نیازمند انتقال مفاهیم و آموزه‌های قرآنی هستند که از ظرفیت آموزش و پرورش و نخبگان قرآنی باید در راستای تحقق اهداف مورد نظر گام‌های اساسی برداشت و مشکلات موجود در این زمینه را برطرف‌سازی کرد.
استاندار اردبیل ادامه داد: تعلیم و تربیت و انتقال مفاهیم قرآنی می‌تواند زمینه ایجاد ظرفیت‌های مناسبی را در استان فراهم‌سازی کند و با توجه به این که بودجه فرهنگی برای برگزاری برنامه‌های بیشتر کافی نیست، بنابراین نیاز است در این زمینه برنامه‌ریزی‌های لازم برای تحقق اهداف مورد نظر مبنای کار باشد.

بهنامجو تصریح کرد: باید نسبت به حفظ و احیای فرهنگ قرآنی در جامعه تمام تلاش خود را به کار گیریم و شیوه‌های تربیت قرآنی را نیز به شکل مناسب و هدفمند در جامعه پیاده‌سازی کنیم چرا که در حال حاضر برخی مشکلات اعم از ویروس منحوس کرونا از پرداخت به این برنامه‌ها ما را دورتر کرده و باید در این زمینه تصمیمات اساسی اتخاذ شود و نباید از برنامه‌های فرهنگی در جامعه غافل شد.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

up