• شناسه خبر : 49630
  • تاریخ انتشار : 25 اسفند 1399 - 02:10

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان اردبیل گفت: ۵۰۰۰ میلیارد ریال تسهیلات سرمایه در گردش برای واحدهای تولیدی و صنعتی ارائه می‌شود که در این زمینه به دنبال عملیاتی‌سازی طرح‌ها هستیم.

پول حقوق

رامین صادقی صبح امروز در بازدید از واحدهای تولیدی و صنعتی اردبیل اظهار داشت: برنامه‌ریزی‌های لازم در راستای اشتغال‌زایی در حوزه صنعت برای سال آینده با جدیت در دستور کار قرار گرفته و به همین منظور با عملیاتی‌سازی برنامه‌ها به دنبال تحقق آن هستیم.

وی بیان کرد: اهمیت به توسعه صادرات در استان اردبیل با تأمین مواد اولیه برای پرداخت تسهیلات واحدهای صنعتی مورد توجه واقع شده و به همین منظور ۵۰۰ میلیارد تومان تسهیلات سرمایه در گردش برای ایجاد واحدهای تولیدی و صنعتی استان اردبیل مبنای کار قرار گرفته است.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان اردبیل گفت: تسهیلات ارائه شده به بخش صنعت یک هزار میلیارد تومان است که به همین منظور استان اردبیل رتبه دوم پرداخت تسهیلات را کسب کرده و در این زمینه تمهیدات لازم برای تحقق اهداف مورد نظر به دست آمده است.

صادقی ادامه داد: حمایت از سرمایه‌گذاری‌ها برای اجرای طرح‌های صنعتی یک اولویت اساسی است و در این زمینه صدور پروانه بهره‌برداری در بخش صنعت با رشد ۷۰ درصدی روبه‌رو شده است که خوشبختانه در فعال‌سازی واحدهای راکد و بازرگرداندن آنان به چرخه فعالیت با جدیت ویژه در دستور کار است.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

up