• شناسه خبر : 49632
  • تاریخ انتشار : 25 اسفند 1399 - 02:25

رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان اردبیل گفت: در راستای اختصاص منابع کافی و لازم به این پروژه ۲ هزار و ۴۰۰ میلیارد ریال اعتبار از طریق سازمان برنامه و بودجه به این پروژه تزریق شد.

راه آهن

داود شایقی صبح امروز در دیدار با مسئولان استانی در اردبیل اظهار داشت: برنامه‌ریزی‌های لازم در راستای تکمیل پروژه راه‌آهن اردبیل از اهم برنامه‌هایی است که خوشبختانه توانستیم با اجرای آن به تمامی اهداف توسعه‌ای خود دست یافته و مشکلات و موانع موجود را برطرف‌سازی کنیم.

وی بیان کرد: در راستای اختصاص منابع کافی و لازم به این پروژه ۲ هزار و ۴۰۰ میلیارد ریال اعتبار از طریق سازمان برنامه و بودجه به این پروژه تزریق شد که خوشبختانه زمینه‌ساز تسریع و تسهیل در روند اجرایی آن را رقم زد که با برنامه‌ریزی‌های لازم و اساسی درصدد هستیم این پروژه را در اسرع وقت به اتمام برسانیم.

رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان اردبیل گفت: تزریق ۱۴۰ میلیارد تومان اعتبار توسط یکی از بانک‌ها نیز تسریع‌بخشی به روند اجرایی پروژه و تحقق یافتن اهداف مورد نظر در این زمینه است که درصدد هستیم اوایل سال آینده این پروژه را آماده افتتاح کنیم که این موضوع به عنوان یک اولویت اساسی و مهم مطرح است.

شایقی تصریح کرد: خوشبختانه اجرای این پروژه بدون محدودیت منابع مالی شکل گرفته و تمام سعی و تلاش ما بر این است تا بتوانیم این پروژه را در اسرع وقت به اتمام برسانیم و گام‌های اساسی و هدفمند در این زمینه برداریم که به همین منظور منابع به موقع به پروژه تزریق شده است.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

up