• شناسه خبر : 49794
  • تاریخ انتشار : 06 فروردین 1400 - 02:29

رمانده یگان حفاظت سازمان ملی زمین و مسکن از وقوع ۳۵۱ فقره تعرض و رفع فوری آنها در زمین‌هایی به مساحت بیش از ۲۰۴ هکتار در اسفند سال ۹۹ خبر داد و جمع اجرای احکام را ۸۹ فقره به مساحت بیش از ۲۱۸ هکتار به ارزش ۱۰۱۱ میلیاردتومان برشمرد.

جواد خردمند فرمانده یگان حفاظت سازمان ملی زمین و مسکنعلمکرد آن یگان را در خصوص رفع تعرض به اراضی دولتی در اقصی نقاط کشور برای اسفند ۹۹ تشریح کرد.

فرمانده یگان حفاظت سازمان ملی زمین و مسکن از وقوع ۳۵۱ فقره تعرض و رفع فوری آنها در زمین‌هایی به مساحت بیش از ۲۰۴ هکتار خبر داد و جمع اجرای احکام را ۸۹ فقره به مساحت بیش از ۲۱۸ هکتار و ارزش ۱۰۱۱ میلیاردتومان در اسفند ۹۹، اعلام کرد.

به گفته خردمند بهترین علمکرد را در رفع تعرض استان‌های تهران، فارس و خوزستان و بهترین عملکرد در اجرای احکام را استان‌های اصفهان، اردبیل و بوشهر به خود اختصاص دادند. در عین حال برای اسفند سال گذشته در استان‌های اردبیل، سمنان، مازندران و گلستان، هیچگونه تعرضی گزارش نشده است.

خردمند میزان دریافت گزارش مردمی از وقوع تصرف را ۴۱۱ مورد عنوان کرد.

بر اساس اعلام فرمانده یگان حفاظت سازمان ملی زمین و مسکن تعرض به اراضی دولتی در استان‌های مختلف و عملکرد یگان حفاظت سازمان برای اسفند سال گذشته، شاملِ رفع ۱۳ مورد تعرض به ۶۱۴۳۰ مترمربع اراضی در آذربایجان شرقی، رفع ۲ مورد تعرض از ۵۰۰ مترمربع اراضی در آذربایجان غربی، رفع ۱۹ مورد تعرضی از ۹۳ هزار و ۸۵۷ مترمربع اراضی در اصفهان، رفع ۱۴ مورد تعرض از ۲۲ هزار و۵۴ مترمربع اراضی در البرز است.

همچنین، رفع ۱۴ مورد تعرض از ۶ هزار و ۳۲۴ مترمربع اراضی در ایرانشهر، رفع ۱۲ مورد تعرض از ۹ هزار و ۷۰۰ مترمربع اراضی در ایلام، رفع ۳۸ مورد تعرضی از اراضی به مساحت ۵۶۳ هزار و ۷۶۹مترمربع اراضی در بوشهر، رفع ۵۰ مورد تعرض در اراضی به مساحت ۱۰۶ هزار و ۵۳۰ مترمربع در استان تهران، رفع ۲۴ مورد تعرض از ۷ هزار و ۸۰۰ مترمربع اراضی جنوب کرمان، رفع یک مورد تعرض از۷۵۵ مترمربع اراضی در چهارمحال و بختیاری، رفع ۶ مورد تعرض از ۲۷ هزار و ۵۹۳ مترمربع اراضی در خراسان جنوبی، رفع یک مورد تعرض از ۱۵۰ مترمربع اراضی خراسان‌رضوی، رفع ۳ مورد تعرض از ۷۵ هزار و ۵۰۰ مترمربع اراضی خراسان‌شمالی، رفع فوری تعرض از ۴۲ مورد تعرض به ۳۶ هزار و ۱۷۰ مترمربع زمین در استان خوزستان بخش دیگری از عملکرد یگان حفاظت در اسفند سال گذشته گزارش شد.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

up