• شناسه خبر : 49918
  • تاریخ انتشار : 12 فروردین 1400 - 11:06

استاندار اردبیل گفت: مرزبانان و نظامیان با تیز بینی هر چه تمام حافظان نظام و مرزهای کشور اسلامی بوده و ایران اسلامی در سایه امنیت همیشه سربلند بوده است.

اکبر بهنام جو

اکبر بهنام جو  اظهار کرد: اکیپ ۴۰ متحرک استان برای حفاظت از خاک و مرز کشور جهت پیشگیری از  تحرکات تکفیری به این منطقه اعزام شدند و بخشی از مرزها را مدیریت می کنند.

وی با بیان اینکه این اکیپ علاوه بر حفاظت از مرزها در رابطه با مبارزه با قاچاق کالا هم خوب عمل کرده اند، افزود: با برکت امنیت و آسایش در سایه تلاش شبانه روزی مرزبانان و نظامیان شعار سال و توسعه اقتصادی و فرهنگی در کشور اتفاق می افتد و مسوولان نیز  باید تمام تلاش خود را در این راستا انجام دهند.

استاندار اردبیل افزود: پیرو صحبت با فرماندهی شمالغرب کشور نیروهای استان همیشه در صحنه بوده ودر تمام ماموریت ها موفق عمل کرده اند و جا دارد عید نوروز و اعیاد شعبانیه و روز ارتش جمهوری اسلامی را به این جان برکفان و خانواده های صبورشان تبریک و تهنیت عرض کنم.

وی تصریح کرد: نیروهای مسلح در آوار برداری زلزله و بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان اردبیل در بازسازی خانه های معمولان موفق کرده اند و مسولان استان کرمانشاه این موضوع را بخوبی تایید می کنند.

بهنام جو ادامه داد: بنیاد مسکن انقلاب اسلامی اردبیل اولین استانی بود که در بازسازی خانه ها موفق عمل کرده و خانه های خود را تکمیل و تحویل مسوولان استان کرمانشاه داده اند .

وی در ادامه از تلاش نیروهای مسلح، بنیاد مسکن انقلاب اسلامی، کارکنان صدا و سیما و رسانه ها که همواره در کنار مسوولان هستند تقدیر کرد.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

up