• شناسه خبر : 49959
  • تاریخ انتشار : 14 فروردین 1400 - 01:31

رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان اردبیل گفت: در سال جدید که به شعار تولید، پشتیبانی‌ها و مانع‌زدایی‌ها مزین است، باید تحقق برنامه‌های اقتصاد مقاومتی اصلی‌ترین هدف مسئولان و مردم باشد.

داوود شایقی

داود شایقی صبح امروز در دیدار با برخی مسئولان و کارکنان در اردبیل اظهار داشت: در سال جدید که به شعار تولید، پشتیبانی‌ها و مانع‌زدایی‌ها مزین است، باید تحقق برنامه‌های اقتصاد مقاومتی اصلی‌ترین هدف مسئولان و مردم باشد.

وی بیان کرد: درصدد هستیم با ایجاد تحرک و تحول زمینه‌ساز توسعه استان باشیم که در این زمینه با حمایت از تولید و رونق روزافزون در راستای تحقق اهداف و برنامه‌های اقتصاد مقاومتی یک اولویت اساسی است که در این زمینه باید برنامه‌ریزی‌های لازم محقق شود.

رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان اردبیل گفت: با حمایت و همکاری‌های مدیران دستگاه‌های اجرایی درصدد رفع موانع تولید هستیم تا بتوانیم به این شکل در راستای افزایش تولید و اشتغال‌زایی مناسب گام‌های اساسی و هدفمند برداریم.

شایقی ادامه داد: تولید اصلی‌ترین نیاز کشور است که زمینه‌ساز گذر از مشکلات داخلی و رفع تحریم‌ها است و در این زمینه در صورتی که بتوانیم چالش‌های پیش روی تولید را از میان برداریم بدون شک به خروجی‌های قابل توجهی در این زمینه دست خواهیم یافت.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

up