• شناسه خبر : 50017
  • تاریخ انتشار : 15 فروردین 1400 - 12:27

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان اردبیل گفت: در تعطیلات نوروزی امسال ۹۷ هزار تردد خودروهای خارج از استان در جاده‌های استان اردبیل به انجام رسیده است.

جاده بزرگراه

کلیم‌الله وثوقی در جلسه بررسی آخرین وضعیت تردد نوروزی در اردبیل اظهار کرد: در ایام تعطیلات نوروزی از ۲۵ اسفندماه تا ۱۳ فروردین امسال بیش از ۸۶۳ هزار تردد در جاده‌ها و محورهای مواصلاتی استان به ثبت رسیده است.

وی تصریح کرد: این میزان تردد نسبت به مدت مشابه سال قبل ۲۳۳ درصد افزایش نشان می‌دهد که عمده این سفرها با ایمنی و حادثه کمتر به انجام رسیده است.

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان اردبیل بیشترین تردد را در محور اردبیل – سرچم یادآور شد و گفت: بعد از این محور، بیشترین تردد نوروزی در مسیر نیر به سراب و اردبیل به آستارا به ثبت رسیده تا ورودی مسافران را از این مسیرها شاهد باشیم.

وثوقی فعالیت ۱۲ دستگاه ترددشمار را در جاده‌های استان اردبیل یادآور شد و افزود: از مجموع ترددهای نوروزی امسال ۹۵ هزار تردد مربوط به خودروهای خارج از استان بوده که همچنان ۵۳ هزار خودرو در استان مستقر هستند.

وی بیشترین تردد را از استان‌های تهران، آذربایجان شرقی و گیلان یادآور شد و خاطر نشان کرد: در ایام تعطیلات نوروزی شرایط متفاوتی را در تردد جاده‌ای استان اردبیل با رعایت نقاط ایمنی شاهد بودیم.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

up