• شناسه خبر : 50091
  • تاریخ انتشار : 17 فروردین 1400 - 01:12

فرمانده یگان حفاظت اراضی سازمان جهاد کشاورزی استان اردبیل گفت: در ایام تعطیلات نوروزی امسال ۴۵ مورد تغییر کاربری غیر مجاز شناسایی و متوقف شد.

کاشت زمین کشاورزی

سرهنگ رضا قاسمی صبح امروز در جلسه تشریح اقدامات انجام یافته در طول تعطیلات عید نوروز امسال  در اردبیل اظهار داشت: یگان حفاظت امور اراضی سازمان تدابیر عملیاتی پیشگیرانه‌ای به منظور افزایش پوشش حفاظتی اراضی زراعی و جلوگیری و مقابله با سوءاستفاده فرصت‌طلبان و متخلفان قبل از آغاز تعطیلات و در طول ایام نوروزی در سطح حوزه استحفاظی استان اتخاذ و عملیاتی کرد.

وی افزود: به‌کارگیری تعداد ۱۰ مورد گشت خودروی یگان حفاظت اراضی کشاورزی با اعزام کارکنان مجرب و آموزش دیده در ۱۰ شهرستان مورد هدف با گشت‌زنی‌های کیفی و هدفمند مبنی بر شناسایی تغییر کاربری غیرمجاز در طول ایام تعطیلات نوروزی فعال بوده است.

قاسمی ادامه داد: در راستای پیشگیری و آگاه‌سازی اهالی مردم از عواقب انجام تغییر کاربری غیرمجاز و مقابله با فرصت طلبان با هماهنگی کامل با روابط عمومی سازمان جهاد کشاورزی استان حتی قبل از آغاز تعطیلات نوروزی آمادگی گشت‌های سیار یگان حفاظت اراضی و حضور به موقع در صورت تماس با سامانه ۱۳۱ با انجام مصاحبه خبری فرمانده یگان حفاظت استان در اخبار شبکه سیمای استانی به اطلاع عموم مردم در طول ایام تعطیلات پخش و اطلاع‌رسانی شد.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

up