• شناسه خبر : 50104
  • تاریخ انتشار : 17 فروردین 1400 - 04:05

مدیرکل راه وشهرسازی استان اردبیل گفت: خبرنگاران واجد شرایط استان اردبیل در قالب طرح ملی مسکن صاحب خانه می‌شوند.

محبوب حیدری
محبوب حیدری در نشست با خبرنگاران اظهار داشت: تمام زمین واگذار شده به طرح ملی مسکن در استان اردبیل رایگان است و این امر فرصتی بزرگی و به نوعی آخرین شانس برای خانه ‌دار شدن افراد واجد شرایط است.
وی گفت: سهم استان اردبیل ازطرح ملی مسکن ۵هزاز واحد است که ۳هزارو۵۰۰ واحد مربوط به مرکز شهر و بقیه مربوط به شهرستان های استان است.
مدیرکل راه و شهرسازی استان اردبیل افزود: این واحدهای طرح ملی مسکن در بهترین نقاط شهر راه اندازی می شود و با نطارت دقیق احداث می شود و بحث فنی اولویت اساسی است.
حیدری گفت: اگر افراد واجد شرایط همکاری لازم را درآورده خود داشته باشند این واحدها در سریع ترین زمان ممکن راه اندازی و تحویل متقاضیان داده می شود.
وی تصریح کرد: ارزش  هر متر زمین واگذار شده به طرح ملی مسکن در استان اردبیل بالای سه میلیون تومان است که این امر رایگان بوده و امتیاز بزرگ برای افراد واجد شرایط است.
مدیرکل راه و شهرسازی استان بیان کرد:  زمین رایگان طرح ملی مسکن در استان اردبیل بوده و در بسیاری از استان ها برای زمین واگذار شده هزینه دریافت می کنند
حیدری از اتمام واگذاری زمین به طرح ملی مسکن برای خبرنگاران واجد شرایط استان اردبیل خبر داد و گفت: این امر در مراحل نهایی است و خبرنگاران واجد شرایط استان صاحب خانه می ‌شوند.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

up