• شناسه خبر : 50151
  • تاریخ انتشار : 18 فروردین 1400 - 11:34

رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان اردبیل گفت: با توجه به این که شاهد افزایش فجیع ابتلا به کرونا در سطح استان بیمارستان‌های امام رضا(ع) و سبلان کار خود را مجدداً آغاز کردند.

آزمایش ویروس کرونا

شهرام حبیب‌زاده اظهار داشت: در حالی که هشدارها و تأکیدات مسئولان و دستگاه‌های اجرایی مبنی بر رعایت همه‌جانبه پروتکل‌های بهداشتی بود اما سرانجام شاهد آغاز اپیدمی چهارم کرونا و ورود به وضعیت قرمز در شهرستان اردبیل هستیم که این مسئله در حال حاضر بسیار نگران‌کننده است.

وی بیان کرد: افزایش رفت‌ و آمدها و تجمعات و نیز دورهمی‌های بی‌مورد به ویژه در ایام تعطیلات عید نوروز و ورود مسافران از شهرهای مختلف زمینه‌ساز افزایش ابتلا به این بیماری شد و متأسفانه برگزاری مراسمات عروسی و جشن به بیشتر شدن بیماری دامن زد.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان اردبیل گفت: در حال حاضر با یک وضعیت بسیار نگران‌کننده روبه‌رو هستیم و در یک وضعیت بسیار بحرانی قرار گرفته‌ایم که در صورت نادیده گرفتن مسئله و عدم تصمیمات مناسبی یک شرایط بسیار خطرناک در انتظار استان خواهد بود.

حبیب‌زاده اظهار کرد: افزایش چشمگیر مبتلایان و بستری‌ها سبب شده تا شاهد افزایش فجیع ابتلا به کرونا در سطح استان باشیم و به همین منظور بیمارستان‌های امام رضا(ع) و سبلان کار خود را مجدداً آغاز کردند تا بتوانند تا حد امکان بیماران را مورد بستری قرار دهند.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

up