• شناسه خبر : 50256
  • تاریخ انتشار : 20 فروردین 1400 - 12:18

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان اردبیل گفت: در حال حاضر هیچ کمبودی در خصوص مرغ در سطح استان اردبیل نداریم.

گوشت مرغ

رامین صادقی گفت: انتظار می‌رود مردم از رفتار هیجانی خودداری کرده و به‌اندازه و متناسب با مصرف خود اقدام به خرید مرغ کنند.
وی در پاسخ به سؤالی مبنی‌بر اینکه سیاست توزیعی سازمان صنعت، معدن و تجارت استان اردبیل برای توزیع مناسب مرغ چیست، تصریح کرد: استقرار بازرس در کشتارگاه، پلمپ خودروهای یخچال‌دار و صدور حواله با درج کامل مشخصات، فک پلمپ در واحد صنفی توسط بازرس در محل توزیع و مطابقت با حواله صادره، توزیع مجدد لاشه مرغ و صدور اجازه فروش از جمله اقدامات سازمان صنعت، معدن و تجارت استان برای توزیع مناسب مرغ در اردبیل است.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان اردبیل با بیان اینکه ظرفیت تولید و مصرف مرغ در استان اردبیل روزانه ۱۴۰ تا ۱۵۰ تن است، ادامه داد: برای کنترل وضعیت توزیع مرغ بازرس مقیم در کشتارگاه‌های استان مستقر شده‌اند و با فرماندهی انتظامی استان به‌منظور جلوگیری از خروج مرغ بدون مجوز اداره کل دامپزشکی هماهنگی شده تا در این زمینه اقدامات قانونی انجام شود.
صادقی با بیان اینکه بازرسان سازمان صنعت، معدن و تجارت، اتاق اصناف و بسیج اصناف در مراکز عرضه مرغ به‌منظور نظارت دقیق بر توزیع و حصول اطمینان از برخورداری مصرف‌کننده واقعی استقرار یافته‌اند، افزود: از عرضه مرغ قطعه‌بندی شده در واحدهای صنفی هم جلوگیری می‌شود.
رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان اردبیل ادامه داد: از تاریخ ۱۵ اسفندماه ۱۳۹۹ الی ۱۶ فروردین‌ماه سال جاری ۱۴۴ پرونده تخلف به ارزش بیش از ۲۲ میلیارد و ۳۴۸ میلیون ریال تشکیل شده است.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

up