• شناسه خبر : 50321
  • تاریخ انتشار : 22 فروردین 1400 - 11:59

نماینده مردم شهرستان‌های خلخال کوثر در مجلس گفت: متأسفانه در حال حاضر امکانات جامعه عشایری در تمامی مناطق کشور به صورت مساوی توزیع نمی‌شود.

زن عشایر

سید غنی نظری‌خانقاه  اظهار داشت: یکی از خواسته‌ها و مطالبات قشر عشایر استان توزیع عادلانه اعتبارات جامعه عشایری در بین مناطق مختلف کشور است که متأسفانه این مسئله در شهرستان‌های خلخال و کوثر رعایت نمی‌شود.

وی بیان کرد: انتظار ما از مسئولان این است که نسبت به توزیع عادلانه اعتبارات همکاری‌های لازم را داشته باشند که به همین منظور ۱۱ دستگاه کامیون حمل تانکر آبرسانی سیار به استان اردبیل اختصاص یافته در حالی که از این تعداد دستگاه تاکنون یک دستگاه نیز به شهرستان خلخال تخصیص نیافته است.

نماینده مردم شهرستان‌های خلخال کوثر در مجلس گفت: در حالی که کمبود آب شرب در شهرستان‌های خلخال و کوثر یکی از معضلات اساسی است در این زمینه تاکنون اقدامات مناسبی انجام نیافته که انتظار می‌رود در این زمینه تمهیدات لازم به عمل آید.

نظری‌خانقاه ادامه داد: انتظار می‌رود نهاده‌های دامی به صحیح و عدالت‌محور در مناطق مختلف استان توزیع شود تا مشکل تأمین خوراک دام نیز در مناطق عشایری این شهرستان‌ها برطرف شود که به همین منظور تمهیدات لازم به عمل آمده است.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

up