• شناسه خبر : 50387
  • تاریخ انتشار : 10 فروردین 1402 - 11:57

تاکید شهردار اردبیل بر اجرای پروژه های کارشناسی شده جهت توسعه و پیشرفت کلانشهر اردبیل

شهرداری اردبیل Ardabil Municipality

محمود صفری شهردار اردبیل با حضور در قسمت‌های مختلف اداری شهرداری مرکز، ضمن تبریک سال نو از زحمات و همراهی تمامی همکاران قدردانی کرد.

در این جلسه شهردار اردبیل با تبریک سال نو و تقدیر از تلاش های مدیران و کارکنان شهرداری در سال گذشته اظهار داشت : شهرداری اردبیل امسال نیز همانند سالهای قبل با برنامه بوده و بصورت کارشناسی شده، فعالیت های مختلف عمرانی ، فرهنگی ، ورزشی و اجتماعی خود را در جهت توسعه و پیشرفت اردبیل دنبال خواهد کرد.

وی تاکید کرد : نقشه راه ما در سال جدید ؛ پیگیری بیش از پیش فرمایشات نوروزی مقام معظم رهبری خواهد بود و شهرداری اردبیل به نوبه خویش تمام تلاش خود را در جهت تحقق منویات معظم له به کار خواهد بست.

در این دیدار صفری ضمن اشاره به زحمات و تلاش‌های تمامی مدیران، کارکنان و پرسنل شهرداری در طول سال گذشته از اقدامات و تلاش‌های کارکنانی که در طول ایام تعطیلات نوروزی و در راستای رفاه و آسایش شهروندان قدم برداشتند نیز قدردانی کرد.

صفری با اشاره به این‌که خوشبختانه سال گذشته شاهد پرداخت حقوق تمامی پرسنل به موقع بودیم که این اقدام را مدیون تلاش‌های تمامی همکاران هستیم، بیان کرد: در طول اسفندماه سال گذشته ۱۳۰ میلیارد تومان از مطالبات پیمانکاران پرداخت شد.

در پایان این جلسه شهردار اردبیل با اشاره به بودجه پیش بینی شده امسال شهرداری ، از تمام مدیران و کارکنان شهرداری دعوت کرد تا ضمن افزایش همت و تلاش خود در سال جدید برای خدمت رسانی بیشتر به مردم ، کوشش کنند تا تمام فعالیتهای خود را طبق برنامه های کارشناسی شده موجود پیش برده و با به کارگیری تمام ظرفیت ها ؛ وظایف محوله ی خود را با قدرت انجام دهند و از هر گونه سستی و کم کاری در این زمینه پرهیز نمایند.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

up