• شناسه خبر : 50548
  • تاریخ انتشار : 28 فروردین 1400 - 11:01

دختر جوان مشهدی که جویای کار بود یک روز در تاکسی نشسته بود که سرنوشت بدی برایش رقم خورد.

حوادث

دختر جوان مشهدی وقتی در دام مرد شیاد گرفتار شد تازه فهمید زندگی اش را باخته است او که جویای کار بود در دام این مرد پلید گرفتار شد.

چند ماهی می‌شد که بیکار بودم. برای کار به هر دری زدم تا شاید فرجی شود اما همه درها به رویم بسته بود. در این مدت حتی فکر از مشهد رفتن هم به سرم زده بود اما کمی که با خودم فکر کردم منصرف شدم.

یک روز برای رفتن به خانه خواهرم درخواست تاکسی اینترنتی دادم. پسری جوان به سراغم آمد. در بین راه کمی در مورد مشکلات مالی و شرایط اقتصادی صحبت کردیم که راننده به من پیشنهاد همکاری داد.

او می‌گفت یکی از دوستانش صرافی دارد و برای نقل و انتقال‌های مالی‌اش نیاز به کارت بانکی افراد مختلف دارد و در ازای دریافت هر کارت بانکی ماهیانه مبلغ ۴۰۰ هزار تومان پرداخت می‌کند. از ظاهرش پیدا بود که راست می‌گوید برای همین شماره تلفنش را گرفتم تا فکر کنم و به او خبر نهایی را بدهم.

دختر مشهدی جویای کار راهی زندان شد / او فریب خورد
چند روز با خودم کلنجار رفتم اما مشکلات اقتصادی باعث شد تا راضی شوم چند کارت بانکی‌ام را در اختیار این مرد جوان بگذارم. چند ماه از این ماجرا گذشته بود که از سوی پلیس فتای مرکز استان خراسان رضوی احضار شدم.

وقتی به مرکز فرماندهی پلیس فتا رفتم متوجه شدم که چه کلاهی سرم رفته است. مبالغ سرقتی بسیار زیادی به کارت‌های من واریز و با آن‌ها پول‌شویی صورت گرفته بود. نمی‌دانستم چه باید بگویم. تمام موضوع را برای کاشناس پلیس فتا شرح دادم و تحقیقات برای شناسایی مرد راننده تاکسی اینترنتی آغاز شددیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

up