• شناسه خبر : 50684
  • تاریخ انتشار : 25 بهمن 1401 - 02:26

رئیس سازمان سیما منظر و فضای سبز شهری شهرداری اردبیل از کاشت 50 هزار اصله نهال در مناطق مختلف خبر داد و گفت: بودجه خوبی برای توسعه فضای سبز در سال جدید پیش بینی شده است.

نهال کاری

به گزارش شهرخوان، با حضور کودکان، نوجوانان و شهروندان اردبیلی، به‌مناسبت گرامیداشت روز درختکاری، آیین روز درختکاری نذر سلامتی امام زمان(عج) در پارک سردار شهید حاج‌قاسم سلیمانی برگزار و کودکان و نوجوانان به همراه والدین خود درخت کاشتند.

حمید رفیعی به آغاز کاشت نهال همزمان با روز درختکاری (۱۵ اسفند) اشاره کرد و افزود: همچون سالهای گذشته امسال نیز در بحث افزایش سرانه فضای سبز اردبیل مصمم هستیم و در سال جدید بالغ بر ۵۵ هزار اصله نهال با درنظر گرفتن شرایط اقلیمی اردبیل، در مناطق مختلف اردبیل کاشته خواهد شد.

رئیس سازمان سیما منظر و فضای سبز شهری شهرداری اردبیل گفت: غرس بیش از ۵۰ هزار نهال و ۲۵۰ هزار درختچه زینتی در اردبیل متناسب با اقلیم اردبیل در دستور کار شهرداری اردبیل است.

حمید رفیعی در حاشیه این مراسم اظهار کرد: غرس بیش از ۵۰ هزار نهال و ۲۵۰ هزار درختچه زینتی در اردبیل متناسب با اقلیم اردبیل در دستور کار شهرداری اردبیل در راستای توسعه فضای سبز شهری است.

بودجه خوبی برای توسعه فضای سبز، درختکاری، نهال کاری، کاشت درختچه‌ها و همچنین گل‌های فصلی در بودجه سال جدید پیش بینی شده است.
وی با اشاره به این‌که به‌مناسبت هفته درختکاری ۵۰۰ نهال در پارک سردار شهید حاج‌قاسم سلیمانی کاشته شد، افزود: در جهت افزایش سرانه فضای سبز شهری سال آینده بیش از ۷۵۰ هزار نهال و درخت زینتی در اردبیل کاشته می‌شود.

رئیس سازمان سیما منظر و فضای سبز شهری شهرداری اردبیل گفت: افزایش سرانه فضای سبز شهری در دستور کار شهرداری اردبیل است‌.

نهالدیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

up