• شناسه خبر : 50704
  • تاریخ انتشار : 04 اردیبهشت 1400 - 07:41

رئیس مجمع جهادگران بسیج استان اردبیل گفت: پویش یک سفره نور ویژه ماه مبارک رمضان در استام اردبیل اجرا می شود.

غذای برنج

 

مهدی اصلانی زاویه در جمع خبرنگاران اظهار داشت: در راستای لبیک به فرمان رهبر معظم انقلاب مبنی بر اجرای رزمایش بزرگ کمک مومنانه و در راستای حفظ سنت حسنه احسان افطاری و اطعام نیازمندان، پویش یک سفره نور در سراسر استان اردبیل اجرا می شود.

وی بیان کرد: این پویش با همکاری و مشارکت بنیاد علوی،گروه های جهادی بسیج، بسیج سازندگی و مجمع جهادگران بسیج استان اردبیل در طول ماه مبارک رمضان برگزار می شود.

رئیس مجمع جهادگران بسیج استان اردبیل تصریح کرد: بر اساس این پویش پخت غذای گرم و تهیه افطاری ساده با رعایت کامل شیوه نامه های بهداشتی انجام گرفته و در بین نیازمندان استان توزیع می شود.

اصلانی افزود: طبق هماهنگی های صورت گرفته این پویش تا پایان ماه مبارک رمضان توسط گروه های جهادی بسیج استان با مشارکت بنیاد علوی و خیرین تداوم خواهد داشت.

وی با دعوت از عموم مردم و خیرین برای مشارکت در پویش یک سفره نور گفت: حفظ سنت حسنه احسان افطاری و اطعام نیازمندان در ماه مبارک رمضان از اهمیت ویژه برخوردار است و در همین راستا گروه های جهادی در این اقدام‌ خداپسندانه پیشقدم شدند.

رئیس مجمع جهادگران بسیج استان اردبیل با اشاره به فرارسیدن ولادت با سعادت امام حسن مجتبی(ع) و هفته‌ اکرام ایتام بیان کرد: گروه های جهادی بسیج در حامی یابی به ایتام نیز با کمیته امداد امام (ره) همکاری و مشارکت دارند.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

up