• شناسه خبر : 50734
  • تاریخ انتشار : 04 اردیبهشت 1400 - 10:37

دختر ۱۹ ساله مدعی شد که در جستجوی یافتن یک شغل، مورد آزار یک فرد قرار گرفته است.

تجاوز
دختر جوان به مددکار اجتماعی مشهد گفت: پدرم اوضاع مالی خوبی نداشت من هم دانشجو بودم و برای تأمین هزینه های تحصیل تصمیم به رفتن به سرکار گرفتم.

به همین دلیل شماره تلفنی را از سایت دیوار پیدا کردم که فردی برای امور نظافتی و پرستاری از یک کودک قصد استخدام زنی را داشت.

بعد از تماس با فرد که به دروغ خود را دارای شغل مهمی معرفی کرده بود، نشانی منزلش را گرفتم. وقتی پا به درون آن خانه گذاشتم، بسیار مشهود بود که آنجا یک خانه مجردی است و به جز اجاق تک شعله و چند تکه لوازم فرسوده چیز دیگری وجود نداشت. هنگامی که سراغ کودک را گرفتم مرد جوان گفت که کودک در خانه خواهرش است و سپس به من پیشنهاد رابطه غیر اخلاقی دارد و وقتی پیشنهاد او را نپذیرفتم در خانه را قفل کرد و با حالتی تهدیدآمیز مرا مجبور کرد تا به خواسته‌اش تن بدهم.

بعد از این ماجرا در حالی که سکوت کرده بودم به بهانه صرف ناهار مرا به بیرون برد و خودش از محل متواری شد و سپس من هم به سمت کلانتری روانه شدم تا از او شکایت کنم.

شایان ذکر است با صدور دستوری از سوی سرگرد جعفری آماری بلافاصله نیروهای اطلاعات کلانتری وارد عمل شدند و جوان مورد ادعای این دختر را دستگیر کردند اما آن جوان با رد ادعای شاکی پرونده مدعی شد قبلا با این دختر آشنا بوده و با پیشنهاد رابطه غیر اخلاقی پا به خانه مجردی اش گذاشته و بعد از این که بین آنها اختلافی به وجود آمده، از وی شکایت کرده است. قابل ذکر است که این پرونده در حال بررسی است.

منبع: رکنادیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

up