شهردار آلنی گفت: ظرفیت شهر آلنی برای تبدیل به نمونه گردشگری بسیار زیاد است برای همین در چند نقطه شهر فعالیت های عمرانی آغاز شده و این شهر تبدیل به کارگاه عمرانی می شود.

 

علی قلی پور

علی قلیپور در گفتگو با خبرنگاران اظهار کرد: درخت کاری در پارک یاتاقان ائلر باغی، درخت کاری در ورودی شهر، دیوار چینی و زیباسازی ورودی شهر، اسفالت کوچه صنوبر، توسعه و بهسازی انتهای کوچه شهید پیر نظری و سایر کوچه ها آغاز شده و تقریبا در نقاط مختلف شهر کار عمرانی انجام می شود.

وی با بیان اینکه به محض پایان جدول کشی ، تسطیح و زیر سازی کوچه ها بسرعت آسفالت معابر شروع می شود افزود: شهر النی یک شهر جوان و نوپا است و تمام تلاش شهرداری و اعضای شورای شهر این است در فصول کاری عملیات اجرایی طرح ها عمرانی به سرانجام برسد.

شهردار آلنی ادامه داد: خدمات عمرانی در معرض دید عموم است با همکاری و همیاری مردم و اعضای شورای شهر دغدغه های چندین ساله را با جان و دل پیگیر هستیم و همچنین شروع طرح هادی شهر و ممیزی که خیلی مهم بوده بسیاری از مشکل مردم حل خواهد شد.

وی با بیان اینکه مشکلات در این شهر زیاد است گفت: همه مشکلات بصورت کارشناسی احصا شده و علیرغم جذب مشارکت مردمی دنبال حمایت های دولتی از مرکز استان و کشور هستیم.

قلیپور افزود: متاسفانه چند روزی است که با گرم شدن هوا ، شهروندان از قطعی و افت فشار آب در مناطقی از شهر گله مند هستند ودر این مورد نیز جلسات متعددی با معاون عمرانی استانداری و مسئولان آب و فاضلاب انجام شده و پیگیر جدی برای حل این موضوع هستیم.

وی با اشاره به اینکه یکی از عوامل افت فشار آب فرسودگی شبکه آب ، شکستگی لوله ها است گفت:هدر رفت آب به دلیل فرسودگی شبکه است که آب و فاضلاب در این خصوص می تواند اقدامات لازم را جهت تامین آب شرب سالم برای این شهر گردشگری انجام دهد.

شهردار آلنی در بخش دیگری از سخنان خود گفت: در کنار کارهای عمرانی به مسایل اجتماعی و فعالیت های فرهنگی نیز اهتمام بیشتری داریم و اعتقاد ما این است توسعه عمرانی درسایه ارتقای فرهنگی امکان پذیر است.

وی ادامه داد: از جمله اقدامات شهرداری در بحث فرهنگی دیدار صمیمانه با تکواندو کاران، بازدید از کتابخانه آیت‌الله مشکینی شهر آلنی، همکاری با مساجد و کارهای فرهنگی،کمک به تیم های ورزشی و فوتبال،دیدار با امام جمعه، برگزاری یادواره شهدای آلنی، برگزاری مسابقات ورزشی و تجلیل از تیم والیبال شهرداری آلنی بوده است.

  پرینت

https://shahrkhan.ir/50794