• شناسه خبر : 50815
  • تاریخ انتشار : 08 اردیبهشت 1400 - 02:26

استاندار اردبیل گفت: طرح‌های مختلف صنعتی، کشاورزی و خدماتی در نیمه اول سالجاری به بهره‌برداری می‌رسد.

اکبر بهنامجو

 

اکبر بهنام جو در جلسه بررسی طرح‌ های در دست اجرای حوزه کشاورزی، صمت و گردشگری اظهار داشت: برای اجرای این طرح‌ ها که در نقاط مختلف استان هستند ،تسهیلات مختلفی از محل‌ های مختلف جذب شده است.

وی افزود: ۱۶۸ طرح در حوزه کشاورزی در سطح استان اجرا شده که شامل واحدهای تولید دامی، گلخانه سیفی جات و پرورش گل و باغداری است.

استاندار اردبیل اظهار کرد: ۳۸ طرح نیز در حوزه میراث فرهنگی ، صنایع دستی و گردشگری اجرا شده که در نیمه اول سال جاری بهره‌ برداری می‌ شود.

بهنام جو با اشاره به طرح‌ های صنعتی اجرا شده در استان در سال‌ های اخیر، گفت: برخی طرح‌ های صنعتی از جمله واحد کامیون سازی، تولید شیرآلات و لاستیک از جمله طرح های صنعتی برتر در سطح کشور هستند.

وی از اجرای ۱۵۰ طرح صنعتی و تولیدی در استان خبر داد و افزود: این طرح‌ها که در بخش های مختلف صنعتی و تولیدی اجرا شده، در نیمه اول سال جاری به بهره .برداری می‌ رسد.

استاندار اردبیل میزان سرمایه گذاری انجام شده برای اجرای طرح های کشاورزی، صنعتی و گردشگری را بیش از ۱۰ هزار میلیارد تومان اعلام کرد و گفت: در قالب این طرح ها بیش از چهار هزار نفر در حوزه های مختلف مشغول کار می شوند.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

up