• شناسه خبر : 50875
  • تاریخ انتشار : 09 اردیبهشت 1400 - 01:54

نماینده مردم خلخال و کوثر در مجلس شورای اسلامی گفت: در کمیسیون اقتصادی مجلس مقرر شده تا مشوق‌های حمایتی برای جلب سرمایه‌گذاران در مناطق محروم ارائه شود.

وام

سیدغنی نظری اظهار داشت: برنامه‌ریزی‌های لازم برای جلب سرمایه‌گذاران در مناطق محروم جزو اولویت‌های اساسی است که در این زمینه باید بسترهای مناسبی در این راستا فراهم شود تا بتوان مسیر رونق و توسعه را فراهم کرد.

وی بیان کرد: با توجه به این که شهرستان‌هایی همانند خلخال و کوثر جزو مناطق محروم کشور محسوب می‌شود بنابراین  در راستای توسعه این مناطق و نیز رفع مشکلات منطقه نیازمند اتخاذ تصمیمات اساسی و لازم با بهره‌گیری از ظرفیت بخش خصوصی هستیم.

نماینده مردم خلخال و کوثر در مجلس شورای اسلامی گفت: از طرفی مشکلات اساسی که در این مناطق مشهود است تعطیلی اصناف به خاطر وضعیت کرونایی است که مردم را در مضیقه و تنگنا قرار داده و از طرفی اخذ مالیات‌های سنگین برای آنان مشکل‌آفرین شده است.

نظری‌خانقاه ادامه داد: برای گذر از بحران اقتصادی نیاز به همکاری و مشارکت همه‌جانبه مسئولان و دستگاه‌های مربوطه داریم و درصدد هستیم هر چه سریع‌تر برنامه‌ریزی‌های لازم را نسبت به حضور سرمایه‌گذاران در مناطق محروم عملی کنیم.

وی بیان کرد: ارائه تسهیلات و فرصت‌سازی برای مناطق محروم کشور جزو اولویت‌های اساسی امسال است و به همین منظور درصدد هستیم تا هر چه سریع‌تر به اهداف توسعه‌ای خود جامه عمل بپوشانیم و مشکلات و موانع موجود در این زمینه دست یابیم.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

up